Mestečko zaplavia desivé vraždy v hororovej dráme ‚The Giant‘

V lete prídu do mesta v Georgii záhadné vraždy vo filme The Giant

Podozrivý návrat prvej lásky.

Život Charlotte sa nachádza v náročne surreálnej situácii. Snaží sa pozviechať z nedávnej samovraždy jej matky, prešla si maturitnými oslavami a jej nezvestný priateľ – prvá láska, sa z nenazdajky vrátil naspäť do jej mesta v Georgii.

Jeho návrat však nebol vytrhnutou scénou z romantického filmu. Presne v ten deň, kedy sa vrátil, mestečkom otriasla vražda mladého dievčaťa. Nebola poslednou. Počas celého leta pribúdali ženské obete brutálnych vrážd sériového vraha. Vekovo boli blízke Charlotte. Čo malo byť posledným letom, akousi rozlúčkou s mladosťou, sa premení na silné údery života. Rodinná tragédia, neistota vo vlastnej budúcnosti a teraz nebezpečenstvo číhajúce na každom kroku. Charlotte dostihla krutá dospelosť skôr, než čakala.

Hororová dráma The Giant je celovečerným debutom režiséra Davida Raboya, založeným na jeho predošlom rovnomennom krátkom filme z roku 2012. Vo filme s zahrali Odessa Young, Samantha Binkerd, Madelyn Cline, Ben Schnetzer, Jack Kilmer, Nicholas Cirillo, Taylor Hanks, Julia Reilly.

The Giant je z produkcie Camera Ready Pictures, Bogie Films, Extra A Productions, Vixen Films a vyjde na digitálnych platformách 13. novembra cez Vertical Entertainment.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *