Nové klipy z hororu ‚Come Play‘ vás zoznámia s príšerou Larrym

V horore Come Play sa podarí chlapcovi Oliverovi vpustiť do sveta skutočné monštrum.

Nepozerajte sa pod posteľ.

Focus Features prinesú do amerických kín už tento Halloween pomerne očakávaný hororový film Come Play od The Picture Company. Režisér a scenárista Jacob Chase si splnil filmársky sen a premenil svoj krátky film Larry z roku 2017 na celovečerné „monštrum“.

Príbeh je o malom Oliverovi, osamotenom chlapcovi, ktorý sa snaží nájsť útechu vo výdobytkoch našej modernej doby. Prilepený na obrazovkách smartfónu a tabletu čaká na čokoľvek, čo mu dopraje pocity priateľstva a toho, že na svete nie je sám. Túto detskú túžbu, plávajúcu na vlnách naivity, využije monštrum s menom Larry. Oliverovi prisľúbi priateľstvo a ochranu pred všetkým zlým. Larry však má kompletne iné úmysly.

Trailer na Come Play vyšiel koncom augusta, no keďže sa blíži dátum kino premiér, Focus Features sa rozhodli uverejniť dva kompletne nové filmové klipy, ktoré vám poskytnú lepší pohľad na to, čo môžete očakávať. Klip s názvom „Booth“ vás zoznámi s príšerou Larrym a s Oliverovým otcom. Klip „Mask“ vám ukáže, čo sa môže skrývať aj vo vašej temnote šatníka.

Vo filme Come Play si zahrali Azhy Robertson, John Gallagher Jr., Gillian Jacobs, Jayden Marine, Gavin MacIver-Wright, Alana-Ashley Marques, Winslow Fegley, Rachel Wilson, Ana Araujo.

Come Play z produkcie The Picture Company vyjde cez Focus Features v kinách v USA už tento Halloween a to 30. októbra.

Klip „Booth“:

Klip „Mask“:

Pôvodný oficiálny trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *