Preskočiť na obsah

Maskovaní votrelci si na Halloween nájdu novú obeť v horore ‚For the Sake of Vicious‘

Sladký domov…

Čo by ste spravili vy, ak by ste sa po náročnej šichte v práci vrátili do svojho pokojného domova, no namiesto kľudu by ste vo vnútri našli živú scénu z hororového filmu? Presne takej istej situácii bude musieť čeliť Romina v home invasion horore For the Sake of Vicious.

Romina je prepracovaná sestra a slobodná matka. Po šialenej smene v nemocnici netúžila po ničom inom, než otvoriť dvere svojho domu, sadnúť si a aspoň ako tak si užiť Halloween. Bohužiaľ pre Rominu, skutočný horor ju čakal tam, kde čakala pohodlie a bezpečie. Po otvorení dverí nájde vo svojom dome dvoch mužov – jedného umučeného na stoličke a druhého stojaceho nad ním. Táto bizarne desivá rukojemnícka dráma rýchlo prejde do hororu po tom, čo do domu vtrhnú maskovaní votrelci. Romine nezostáva nič iné, než spolupracovať s votrelcami, aby sa ubránila ďalšej skupine nezvaných hostí.

Film For the Sake of Vicious zrežírovali a napísali Gabriel Carrer a Reese Eveneshen. Zahrali si v ňom Lora Burke, Dorian Allen, Nick Smyth, James Fler, Colin Paradine, Erin Stuart.

For the Sake of Vicious je z produkcie Federgreen Entertainment a vyjde 20. apríla 2021 vďaka Raven Banner Entertainment.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *