Opustené rekreačné stredisko má stáleho paranormálneho zákazníka v horore ‚The Resort‘

Po chodbách rezortu sa túla legenda o duchovi.

Legenda o dievčati s polovičnou tvárou.

Ak si túžite oddýchnuť pri priamočiarom paranormálnom horore, Taylor Chien vám práve máva spoza zahmleného okna o tretej ráno. Pre fanúšikov hororu si pripravil film The Resort, ktorý sľubuje poctivú tradičnú ducharinu pri ktorej môžete na chvíľu vypnúť. Testamentom k týmto tvrdeniam je novo vydaný oficiálny trailer a samotný príbeh.

Ten je o Lexe, spisovateľke absolútne posadnutej paranormálnymi príbehmi, legendami a hlavne miestami, kde sa rovnakí nadšenci ako ona stali svedkami nevysvetliteľných javov či samotných stretnutí s entitami z iného sveta. Aj preto ju traja priatelia na narodeniny prekvapili dokonalým darom- výletom do opusteného a údajne posadnutého rekreačného strediska v Havaji. V priestoroch rezortu údajne blúdi duch prezývaný The Half-Faced Girl, teda dievča s polovicou tváre. Po príchode na miesto sa jej predstavy akosi nezhodovali s videnou realitou. Namiesto budovy ako z hororu vstúpila do pekného strediska obklopeného slnkom a farbami. Odhodlaná si len užiť zvyšok daru a príbehy o zdeformovanom duchovi odložiť do šuplíka označeného „Nepravdivé legendy“, sa však čoskoro ocitne vo svojom sne a zároveň v nočnej more. Jej priatelia začnú jeden po druhom miznúť a v rezorte začne pozorovať nepríjemne desivú ženskú postavu…

Horor The Resort napísal a zrežíroval Taylor Chien. Vo filme si zahrali Bianca Haase, Avery Pascual, Michelle Randolph, Brock O’Hurn, Michael Vlamis, Joaquin Veizaga a ďalší.

The Resort je z produkcie Double Down Pictures, Moonbase Productions a vyjde cez Vertical Entertainment 30. apríla 2021 na VOD.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *