Preskočiť na obsah

Mysteriózny dom pri jazere v sebe skrýva desivú realitu v horore ‚The Night House‘

Všetko je naopak.

Štúdio Searchlight Pictures príde v lete so zaujímavým projektom The Night House, na ktorom sa podieľali talentované mená. O réžiu sa postaral David Bruckner, známy pre hororové filmy Signál (2017) a Rituál (2017). Okrem toho sa posadí na režisérsku stoličku pripravovaného filmu Hellraiser. Scenár dali dokopy Luke Piotrowski (Siren, 2016) a Ben Collins (Stephanie, 2017). Obaja ako duo spolupracovali na mysterióznom horore Super Dark Times z roku 2017.

Koncept nového hororu tejto trojice je príjemne svieži. Drží nad vodou príbeh o Beth, ktorej manžel Owen v jeden deň nečakane zobral svoju loď, postavenú na jazere vedľa domu, ktorý on sám postavil, odplával a po výstrele sa už nevrátil. Zanechal po sebe dopis s nevysvetliteľným obsahom.

Beth zostane v dome úplne sama, no začnú ju desiť nočné mory a strašidelné výjavy okolo domu. Cíti, že sa deje niečo, čo si nedokáže vysvetliť a tak sa vrhne do Owenových vecí, s úmyslom nájsť akúkoľvek odpoveď. Čo však nájde ju nielen šokuje a vystraší do zblednutia, ale postaví pred realitu, ktorá nedáva žiadny zmysel. Owen postavil dom nielen pre neho a Beth. Owen postavil dom odzrkadľujúci nepochopiteľný horor inej dimenzie.

V horore The Night House si zahrali Rebecca Hall, Samantha Buck, Sarah Goldberg, Stacy Martin, Evan Jonigkeit, Voodie Curtis-Hall, Allie McCulloch a mnohí ďalší talentovaní herci.

The Night House je z produkcie Phantom Four Films a vyjde 15. júla 2021 v slovenských a českých kinách vďaka CinemArt a Falcon. Teda, pochopiteľne, ak sa dovtedy nič nepokazí. V USA film vyjde o deň neskôr 16. júla 2021 vďaka Searchlight Pictures.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *