So synom na úteku pred kultom v napínavom horore ‚Son‘

So synom mladej matky sa deje niečo zvláštne.

Matku Lauru prenasleduje minulosť.

Ivan Kavanagh, režisér hororu The Canal (2014), sa spojil s Andi Matichak z nových Halloween filmov a Emileom Hirschom z Tajomstva smrti slečny Neznámej (The Autopsy of Jane Doe, 2016) a vytvoril napínavý horor Son. RLJE Films ho vydá už v marci tohto roku.

Film je o Laure, mladej matke osemročného syna Davida, ktorému chce dať dar normálneho detstva, keďže jej samotnej sa v tomto smere nepošťastilo. Vyrastala totiž v kulte, z ktorého bolo šialene náročné sa dostať. I keď jej materstvo sprevádzal tieň strachu minulosti, snažila sa vyhýbať paranoidným myšlienkam o hrozbách, ktoré nemala pod kontrolou. Lenže to sa zmení v jeden deň, keď si večer po kriku Davida v jeho izbe všimne skupinu ľudí. Po tejto skúsenosti začnú Davida terorizovať desivo bizarné sny a sporadické psychózy. Laura je presvedčená o tom, že za tým stojí kult z jej detstva a s jej synom majú nekalé plány. Laura tak bude musieť ochrániť Davida a presvedčiť políciu, že im naozaj hrozí nebezpečenstvo mysteriózneho kultu.

V horore Son od Inavana Kavanagha si zahrali Andi Matichak, Emile Hirsch, Erin Bradley Dangar, Luke David Blumm, Ethan McDowell, Cranston Johnson, Kristine Nielsen, Wanetah Walmsley a Blaine Maye.

Son je z produkcie Park Films, Elastic Film, Belladonna Productions a vyjde 5. marca 2021 cez RLJE Films.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *