Krvavý mesiac poodhalí vlkolačie tajomstvo vo filme ‚Blood Moon‘

Do nového mesta vkročí chlapec s vlčím tajomstvom.

Pozor na to, keď mesiac krváca.

Hulu a Blumhouse pokračujú vo svojej hororovej jazde do temnoty so svojim antologickým projektom Into the Dark, ktorého filmy oslavujú sviatky a významné udalosti. Naposledy sme tu mali valentínske chápadlá a už v marci nás čaká zavýjanie na mesiac, a to nie len tak hocijaké. 26. marca totiž nastane tzv. krvavý mesiac, kedy nočný spoločník získa červené sfarbenie vďaka našej zemskej atmosfére.

Režisérka Emma Tammi (The Wind) a scenárista Adam Mason (The Devil’s Chair, Songbird) na streamovaciu platformu Hulu prinesú vlkolačí horor Blood Moon, v ktorom Esme učiní rozhodnutie odštartovať nový život so svojim 10 ročným synom Lunom v pokojnom, tichom a drobnom púštnom mestečku. I keď si pôvodne myslela, že menej očí bude znamenať menej problémov, svižne si uvedomí svoje chybné myslenie. Po príchode do mestečka si obyvatelia začnú všímať bizarné a nevysvetliteľné javy, ktoré akoby sa medzi ich domy pritúlali na chrbtoch Esme a Lunu. Práve Esme sa bude snažiť ochrániť svojho syna pred stupňujúcou zvedavosťou miestnych. Luna totiž skrýva tajomstvo, ktoré dokáže poodkryť blížiaci sa spln.

Vo filme Blood Moon si zahrali Megalyn Echikunwoke, Yonas Kibreav, Joshua Dov, Danielle Juliet Ma, Gareth WIlliams, Evan WIlliams, Brian R. Norris, Zachary Michael Cruz.

Into the Dark: Blood Moon je z produkcie Blumhouse Television a vyjde na streamovacej platforme Hulu 26. marca 2021.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *