Krívajúca ‚Vdova‘ na vás čaká v lese v novom ruskom horore

Temné lesy obýva stratená duša krívajúcej vdovy. Na ruský horor vyšiel nový trailer.

V lese nebudete sami.

Nedávno sme písali o ruskom filmárovi Svyatoslavovi Podgaevskiym, pri príležitosti vydania nového traileru na film Baba Yaga: Terror Of The Dark Forest (Yaga. Koshmar tyomnogo lesa). Film sa totiž dočkal distribúcie v US cez legendárnych Shout! Factory.

Svyatoslav Podgaevskiy sa však rozhodne nemôže sťažovať na nedostatok práce. V tomto toku mu vyjdu ešte dva horory. Jeden z nich nesie jednoduchý no veľavravný názov ‚Vdova‘, zaujímavo v kontraste s jeho hororom ‚Nevesta‘ z roku 2017.

Príbeh hororu Vdova sa odohráva v Leningradskej oblasti v Rusku, kde v hlbokých lesoch na severe zmizne ročne v priemere 300 ľudí. Jedným z nevysvetliteľných javov je aj to, že mnohé telá nezvestných osôb sa nájdu v strede lesa – obnažené a bez vonkajších poranení.

Dej je údajne inšpirovaný skutočnými udalosťami z roku 2017. V lese sa stratí chlapec a nájsť sa ho vydá dobrovoľná pátracia jednotka. Pri hľadaní v temných lesoch majú pátrači neznesiteľne nepríjemný pocit. Predsa len, lokalitu zdobia viaceré desivé legendy. Jedna z nich sa ukáže byť pravdivou. Legenda o „Krívajúcej vdove“, neposednom duchovi roky mŕtvej čarodejnice.

[adinserter block=“1″]

Film Vdova zrežíroval Svyatoslav Podgaevskiy. Scenár dali dohromady Svyatoslav Podgaevsky, Ivan Kapitonov, Natalia Dubovaya, Ivan Minin a Victoria Potemina.

Vo filme si zahrali Oleg Chugunov, Victoria Potemina, Anastasia Gribova, Margarita Bychkova, Ilya Agapov a ďalší.

Vdova je z produkcie Central Partnership Productions, QS Films a vyjde v ruských kinách 03.09.2020.

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=RfwbSluDtVA

Zábery z filmu:

Plagát:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *