‚Démon zatratenia‘ vás navštívi v kinách už tento mesiac

Hororový film Démon zatratenia uvidíte v našich kinách už tento mesiac.

Dostane sa ti pod kožu.

Ben je tínedžer ako každý iný. Hľadajúci si svoje miesto vo svete, ktorému je každým dňom čoraz ťažšie uveriť. To sa občas prejavuje ako vzdorovitosť, možno až klišé pubertálna drzosť. Sám pred sebou by si to možno vedel aj ospravedlniť neodvratným rozvodom rodičov. Jeho mama sa ho aj z týchto dôvodov rozhodne poslať počas prázdnin k svojmu otcovi do menšieho mestečka pri jazere. Znudený si nájde brigádu v prístave, ktorá mu umožni pozornejšie sledovať svoje okolie a ľudí kráčajúcich vlastnými cestičkami životov.

Pozornosti mu neujde Dillon, chlapec zo susedstva, hlavne po tom, čo záhadne zmizne a absolútne nikto túto možnú tragédiu nerieši. Chlapcova matka sa správa bizarne a jeho otec pre zmenu ani len netuší, že nejakého syna Dillona vôbec mal. Celú mimoriadne nezvyčajnú situáciu dokonale dokresľuje surreálne vyschnutie živých kvetov v okolí.

Niečo sa deje a Ben sa rozhodne prísť celej záhade na koreň. Bohužiaľ, ani len netuší, čomu sa rozhodol vzoprieť.

Zo skrýše v koreni stromu do živého mestečka vkročila tisíc rokov stará čarodejnica. Má bublajúci hlad a výrazný apetít na deti. Rozpoznať je ju takmer nemožné, dokáže sa totiž obliecť do kože kohokoľvek – aj kože milého suseda odvedľa. Medzi živými sa pohybuje mýtický démon – démon zatratenia.

Hororový film Démon zatratenia (The Wretched) zrežírovali a napísali bratia Brett Pierce a Drew T. Pierce. Ide o ich druhý celovečerný počin po takmer 7 rokoch a dočkal sa pochvaly aj od samotného majstra hororu Sama Raimiho (Lesný duch). Jeho pozitívnym slovám dali za pravdu aj diváci v USA, kde bol film niekoľko týždňov po sebe najnavštevovanejším kinofilmom.

Vo filme si zahrali John-Paul Howard, Piper Curda, Jamison Jones, Zarah Mahler či Azie Tesfai.

Démon zatratenia (The Wretched) je z produkcie Cailleach Productions a v našich kinách bude od 20. augusta tohto roku vďaka Bontonfilm.

Trailer 1:

Trailer 2:

Zábery z filmu:

Plagát:

Sleduj nás:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *