Preskočiť na obsah

Čarodejnice majú pripravené pohostenie pre návštevníkov v horore ‚The Pale Door‘

Sľúbená odmena sa premení na horor.

Takzvaný „Daltonov“ gang, na ktorom čele stoja dvaja bratia, je možno až rozprávkovo westernový. Jeho členovia snívajú o šikovných okrádačkách a osudovo nezvratnom bohatstve.

Práve to bohatstvo malo prísť pri najbližšej vlakovej lúpeži, nakoľko sa v jednom vozni mal skrývať finančný prepych, ktorý by si len ťažko dokázali medzi sebou rozdeliť. Tento sen sa však rozplynul po odomknutí veľkej truhlice. Namiesto zlata z nej totiž vyskočila pôvabne očarujúca Pearl. Hnev pre neexistujúce zlato však rýchlo vystriedal úprimný záujem. Pearl lúpežníkom sľúbila úchvatnú odmenu, ak ju odprevadia domov.

Členom gangu vyrazilo dych, keď namiesto skromného príbytku dorazili do nevestinca, kde ich čakala skutočná odmena. Pohostenie, alkohol a ženy. Pre niektorých lepšie ako bohatá lúpež.

Nešlo však o mĺkve ženy, dychtivé po odovzdaní vďaky, ale o čarodejnícky sabat. A jeho členky mali trochu iné plány, než vyhovieť cudzincom.

Horor The Pale Door zrežíroval Aaron B. Koontz (Camera Obscura). Na scenári pracovali Keith Lansdale a Cameron Burns.

Vo filme si zahrali Melora Walters, Devin Druid, Zachary Knighton, Pat Healy, Natasha Bassett, Tina Parker, James Landry Hebert a Noah Segan.

The Pale Door je z produkcie Paper Street Pictures, Storyteller Media a vyjde 21.08.2020 na VOD cez RLJE Films. Neskôr vyjde na streamovacej platforme Shudder.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *