Desivá transplantácia srdca v hororovom seriáli Chambers

Desivý tlkot.

Streamovacia služba Netflix si na koniec apríla pripravila hororovú drámu Chambers s legendárnou herečkou Umou Thurman v jednej z hlavných úloh. Prvá séria tohto dramatického hororového seriálu vyjde 26.04.2019.

Príbeh seriálu je o Sashe, mladej žene, ktorá prekonala infarkt myokardu a jedinou šancou na plnohodnotný život bola transplantácia srdca. Na jej šťastie sa našla kompatibilná darkyňa Becky Lefevre, ktorej rodina mohla počas svojho smútenia myslieť aspoň na to, že jej srdce naďalej žije.

Sasha sa rozhodla rodinu zosnulej Becky navštíviť, vzdať im úctu, vyjadriť sústrasť a poďakovať sa im. Okrem toho sa chcela dozvedieť o tom, aká bola Becky počas svojho života a aká tragédia ju to vlastne postihla. Postretlo ju však tajnostkárstvo a občas bizarné správanie rodiny. Aby toho nebolo málo, do mysle sa jej vkradli desivé a absurdné spomienky, ktoré rozhodne neboli z jej života. Navyše, aj jej dobrosrdečnosť akoby nahradila zlomyseľnosť.

Čo sa to však vlastne deje?

V seriáli Chambers si zahrali Sivan Alyra Rose, Tony Goldwyn, Griffin Powell-Arcand, Lilliya Reid, Kyanna Simone Simpson, Uma Thurman, Lilli Kay, Sarah Mezzanotte, Marcus LaVoi a ďalší.

Uvidíte ho na streamovacej službe Netflix už 26.04.2019.

Trailer:

Zábery zo seriálu: