Pokračovanie ‚Escape Room: Niet úniku‘ dostalo oficiálny trailer

Sequel k Escape Room vás nepustí zo sedačiek.

Ujsť nebude tak ľahké ako naposledy.

Grandióznejší, šialenejší a napínavejší. Taký má byť sequel k úspešnému hororu Escape room. Ak ste si mysleli, že sa Minos Escape Rooms schovali do kútov a svoj biznis pre dobro spoločnosti pozastavili, tak sa mýlite. Mučiť ľudí je až príliš veľká zábava a bohatých sociopatov neubúda, skôr naopak.

Preživší po minulom filme chcú zodpovedných psychopatov skrývajúcich sa v srdci Manhattanu zastaviť a potrestať za traumu a smrť štyroch ľudí. Odhodlaní urobiť všetko pre získanie aspoň kusu spravodlivosti sa vydajú cestou metrom. Po „nečakanej“ havárii zostanú v metre uväznení spolu s ostatnými cestujúcimi. Jemným hlasom všetkých privíta Minos Escape Rooms a zábava sa môže začať. Čistou náhodou, aj prítomní náhodní cestujúci už „únikové hry“ hrali. V tomto turnaji pôjde o viac, než o holé životy a o víťazstvo sa pobijú tí najlepší.

Pokračovanie zrežíroval Adam Robitel (Insidious: Posledný kľúč, Úniková hra) a scenár napísali Will Honley, Oren Uziel, Maria Melnik a Daniel Tuch. V hre si zahrali Taylor Russell, Indya Moore, Holland Roden, Logan Miller, Thomas Cocquerel, Carlito Olivero, Tanya van Graan a Jay Erving.

Escape Room: Niet úniku (v origináli Escape Room: Tournament of Champions) vyjde v slovenských kinách 15. júla 2021 cez Itafilm. V tých českých sa objaví v rovnaký deň, no pod názvom Úniková hra: Turnaj šampiónů a cez distribúciu spoločnosti Falcon.

Slovenský trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *