Preskočiť na obsah

Kozmické šialenstvo na vás čaká vo filme ‚Psycho Goreman‘ od režiséra ‚The Void‘

Návrat ničiteľa vesmírov.

Ak si spomínate na lovecraftiánsky horor The Void od Stevena Kostanskiho z roku 2016 a odvtedy ste čakali na niečo šialenejšie, bizarnejšie a ešte žánrovejšie, tak práve nadišiel ten pravý čas. Kostanski si na budúcoročný január pripravil extrémnu zmes kozmického desu, humoru, praktických efektov a dobre vychladenej béčkovosti vo forme filmu PG: Psycho Goreman.

Kde bolo, tam bolo, bol raz bezmenný mimozemský vládca galaktického zla s cieľom zničiť celý vesmír. Na jeho smolu sa mu to však nepodarilo a za trest bol pochovaný hlboko pod zemou našej drobnej modrej planéty. Po miliónoch rokoch ho však z večného nanúteného spánku zobudia súrodenci Mimi a Luke. Pri jeho desivom tele nájdu zvláštny amulet, ktorý, ako sa hneď ukáže, v sebe skrýva moc ovládať samotného pána deštrukcie. Mimi a Luke sa tak dostali k svojej novej hračke, veď predsa len, málokto sa môže pochváliť vlastným intergalaktickým domácim miláčikom so záľubou vo vraždení. Súrodenci mu dajú aj pekné meno – Psycho Goreman, PG skrátene. Nanešťastie pre Mili a Lukea, o prebudení vládcu vesmírnej deštrukcie sa dozvedia nielen jeho nepriatelia, ale i jeho spojenci. Drobná mimoškolská zábavka sa tak premení na boj o život celého vesmíru.

Film zrežíroval a napísal Steven Kostanski. Zahrali si v ňom Matthew Ninaber, Kristen MacCulloch, Nita-Josee Hanna, Owen Myre, Timothy Paul McCarthy, Alexis Kara Hancey, Reece Presley.

PG: Psycho Goreman je z produkcie Crazy Ball Productions a vyjde 22. januára 2021 na VOD cez RLJE Films.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *