Lovecraftiánsky horor ‚Sacrifice‘ s Barbarou Crampton dostal trailer

Božstvo v hlbinách.

Andy Collier a Toor Mian po svojom projekte Charismata z 2017 prichádzajú na žánrové pódium s Lovecraftiánskym hororom Sacrifice, založenom na poviedke Men of the Cloth od Paula Kanea. Vo filme uvidíte aj hororovú hereckú ikonu Barbaru Crampton (Body Double, Re-Animator, From Beyond, You’re Next, We Are Still Here).

Príbeh je o Isaacovi, ktorý sa so svojou manželkou Emmou vráti do svojej rodnej domoviny v Nórsku. Po smrti matky ho má na jednom z ostrovov čakať cenné dedičstvo, o ktorom predtým nikdy ani len netušil. Výlet do magickej krajiny však naberie bizarný spád. O svojej minulosti a minulosti rodiny sa dozvie neuveriteľne temnú pravdu, ktorú svojou absolútnou bizarnosťou hrubo podčiarkne miestny kult oslavujúci čudesnú podmorskú entitu. Kult vedený Renateou má s dvojicou návštevníkov vlastné plány.

Horor Sacrifice je od dvojice Andy Collier a Toor Mian. Zahrali si v ňom Barbara Crampton, Sophie Stevens, Johanna Adde Dahl, Erik Lundin, Ludovic Hughes, Lukas Loughran.

Sacrifice je z produkcie Loose Canon Films a vyjde 9. februára 2021 na VOD a 23. februára na Blu-ray cez Epic Pictures Group.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *