Preskočiť na obsah

Pozrite si trailer na horor ‚Freaky‘ od režiséra filmu ‚Všetko najhoršie‘

Zobudiť sa v inom tele.

Spomínate si na populárne hororové filmy Všetko najhoršie (Happy Death Day) a Všetko najhoršie 2 (Happy Death Day 2U)? Nuž, ich režisér Christopher Landon a produkčná spoločnosť Blumhouse opäť spojili sily pre nový, atmosférou a konceptom familiárny film Freaky, u nás pod názvom Slečna beštia.

Ak ste videli akýkoľvek body-swap film, najslávnejšie zrejme Strelený piatok (Freaky Friday), tak zrejme viete, čo vás čaká v tomto prípade.

Millie Kessler je len obyčajnou sedemnásťročnou babou, ktorá sa zo všetkých síl snaží prežiť nástrahy svojej vysokej školy v Blissfielde. Nie je veľmi populárna a navyše ju najbližší víkend čaká Homecoming, čo je tradícia vítania študentov. Predstavte si kopu ľudí, podujatí a študentských „Kráľovnú“ a „Kráľa“. Už viete, že?

Bohužiaľ pre Millie, snaha o prežitie tejto udalosti nebude tá jediná. Stane sa totiž terčom miestneho sériového vraha známeho pod prezývkou The Blissfield Butcher. Ten si ju nájde a so svojou starožitnou dýkou ju zabije.

Nešlo však o obyčajnú dýku. Oplýva mystickými silami, ktoré spôsobili to, že vrah a obeť si vymenili miesta. Teda, lepšie povedané, vymenili si telá.

Millie sa ocitne v tele sériového vraha, po ktorom ide celé mesto. No a slávny Blissfield Butcher sa prebudí v tele 17 ročnej Millie. Millie má len 24 hodín na to, aby získala svoje telo späť. Čo je horšie je to, že Butcher si život v mladom ženskom tele zamiluje. Vraždiť s telom nevinne vyzerajúcej dievčiny je omnoho jednoduchšie…

Vo filme si zahrali Vince Vaughn, Kathryn Newton, Celeste O’Connor, Misha Osherovich, Uriah Shelton, Dana Drori, Katie Finneran a Alan Ruck.

Slečna beštia (Freaky) je z produkcie Blumhouse Productions a Divide/Conquer a u nás vyjde na jeseň tohto roku cez CinemArt.

Trailer:

Záber z filmu:

Plagát:

1 názor na “Pozrite si trailer na horor ‚Freaky‘ od režiséra filmu ‚Všetko najhoršie‘”

  1. Pingback: Dočkáme sa pokračovania 'Všetko najhoršie 3'? | Horormagória

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *