Preskočiť na obsah

‚Evil Dead‘ vyjde v hernej podobe. Ukazuje sa v prvom traileri

“Hail To The King, Baby”

The Game Awards priniesli viac než len víťazstvo pre The Last of Us Part 2. Diváci sa dočkali exkluzívneho traileru pre hru založenú na svete a postavách z ikonickej hororovej „Evil Dead“ série. Vývojári zo Saber Interactive v spolupráci s Boss Teams Games, Renaissance Pictures, STUDIOCANAL, MGM, Lionsgate vytvorili hru, v ktorej sa Ashley J. Williams opäť postaví proti démonickým silám z Necronomicon Ex-Mortis. Hra má byť inšpirovaná filmami The Evil Dead, Evil Dead II: Dead by Dawn, Army of Darkness a seriálom Ash vs Evil Dead z produkcie STARZ.

Herný mechanizmus bude podľa všetkého podobný tomu z multiplayerových hier Dead by Daylight či Friday the 13: The Game. Hráč sa dostane buď do úlohy Asha a jeho spoločníkov, hľadajúc všetky artefakty k zahladeniu prielomu medzi dvoma svetmi alebo do pozície démonických síl, snažiac sa posadnúť Asha, prostredie a ostatných hráčov s cieľom získať ich duše. Evil Dead: The Game bude obsahovať legendárnu chatu v horách, 25 zbraní vrátane fanúšikom známej brokovnice „Boomstick“ či motorovej píly. Okrem toho pre hru nahral dialóg samotný Bruce Campbell, herec dokonale stvárňujúci postavu Asha J. Williamsa.

Evil Dead: The Game je multiplayer co-op, PvP hra a vyjde na platformách PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S a Nintendo Switch v roku 2021.

Reveal trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *