Hororový seriál ‚Záhadné sídlo Bly‘ prichádza s oficiálnym trailerom

Hororový seriál Záhadné sídlo Bly (The Haunting of Bly Manor) od tvorcov Dům na kopci (The Haunting of Hill House) dostal prvý teaser trailer.

Jeseň bude naozaj mrazivá.

Len pred týždňom sme vám priniesli prvé zábery z pripravovaného seriálu Záhadné sídlo Bly (The Haunting of Bly Manor) a už tu máme nádherný prvý oficiálny teaser trailer.

Ak ste naše predošlé články minuli a absolútne netušíte, čo Záhadné sídlo Bly (The Haunting of Bly Manor) je, ide o druhú sezónu antologického seriálu „The Haunting“, ktorej originálna séria Dům na kopci (The Haunting of Hill House) vyšla na Netflixe v roku 2018.

Záhadné sídlo Bly (The Haunting of Bly Manor), taktiež od majstra súčasného hororu Mikea Flanagana, je modernou adaptáciou novely The Turn of the Screw od Henryho Jamesa. Mike Flanagan sa však inšpiroval aj ostatnou tvorbou Henryho Jamesa, obzvlášť príbehmi The Jolly Corner a The Romance of Certain Old Clothes.

Dej sa bude odohrávať prevažne v 80. rokoch 20. storočia v sídle Bly, kde po dlhých chodbách okrem živých obyvateľov kráčajú aj tí, ktorých kroky v noci rozhodne nechcete počuť.

Na seriáli pracovali Mike Flanagan a Trevor Macy, ktorí stoja za filmami ako Oculus, Hush, Gerald’s Game a Doctor Sleep. V novej sezóne uvidíte mená ako Victoria Pedretti, Henry Thomas, Oliver Jackson-Cohen, Kate Siegel, T’Nia Miller, Rahul Kohli, Benjamin Evan Ainsworth, Amelie Smith či Amelia Eve.

Záhadné sídlo Bly (The Haunting of Bly Manor) vyjde 9. októbra tohto roku na Netflixe.

Trailer:

https://youtu.be/cxeiY2W03Mc

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *