Susedia sú démonické entity v horore ‚Hosts‘

Vianočný horor Hosts dostal oficiálny trailer.

Nezvyčajní hostia.

Blíži sa prvý školský deň a spolu s ním aj koniec leta. Pravda, oficiálne sa leto skončí o 21 dní, no všetci kolektívne vieme, že koniec prázdnin je hlasitým umieráčikom pohody. To pre nás znamená, že nás v najlepšom prípade čaká vlna halloweenskych a vianočných filmov.

V celkom predstihu sa ozvali z Dark Sky Films, ktorí vypustili trailer na vianočný horor Hosts. Ten vyjde v zaujímavom októbrovom termíne. Zaujímavým tým, že pôjde o druhý deň mesiaca.

Príbeh filmu je však varovaním pred prehnanou ľudskosťou a empatiou počas sviatkov. Otec a hlava rodiny s nie príliš čistou minulosťou sa totiž rozhodne pozvať dvojicu susedov na vianočnú večeru. Nech si prisadnú k rodinnému stolu a zoznámia sa pri dobrom jedle. Na smolu celej rodiny, pozvaná dvojica je démonického pôvodu a členov rodiny chcú oslobodiť. Od čoho, to vedia len oni. V každom prípade, Vianoce s démonmi rozhodne nepatrili medzi sviatočné želania.

Hororový film Hosts je od Adama Leadera a Richarda Oakesa. Zahrali si v ňom Nadia Lauren, Jennifer K Preston, Neal Ward, Frank Jakeman, Samantha Loxley, Sandra Howard-Williams, Buddy Skelton a Lee Hunter.

Hosts je z produkcie Dark Fable Media, Odin’s Light Productions a vyjde na VOD už 2. októbra tohto roku.

Trailer:

Zábery z filmu:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *