Horor ‚Ghost Lab‘ chce dokázať existenciu paranormálnych javov

Návšteva paranormálnej dimenzie.

Pohľad do sveta duchov.

Len pred pár dňami sme písali o filme Ghost Lab pri príležitosti vydania prvého krátkeho teaser traileru z thajského Netflixu. Kto by len tušil, že krátko na to vyjde aj plnohodnotný globálny trailer. Poďme si teda pripomenúť, čo je tento thajský horor odkúpený Netflixom zač.

Film Ghost Lab je hororový film, ktorí divákom predstaví Glau a Weeho, dvoch doktorov, ktorí počas pracovnej smeny v nemocnici zazrú niečo, čo by mohol byť duch. S hlavami plnými vedy sa rozhodnú vykonať niekoľko experimentov s jediným cieľom – vedecky dokázať existenciu duchov a sveta mŕtvych. Posadnutí touto misiou zájdu dokonca až tak ďaleko, že na paranormálny vedecký experiment prehovoria aj umierajúcu pacientku. Gla a Wee vedia, že sú na dosah niečoho veľkého a sú ochotní riskovať aj to najvzácnejšie – ich vlastné životy. Kráčať po hranici života a smrti nie je hra a paranormálne sily nie sú pripravené na potvrdenie definitívnej odpovede na otázku, ktorú si ľudstvo kladie od svojho počatia.

Vo filme Paweena Purijitpanyu si zahrali Thanapob Leeratanakajorn, Paris Intarakomalyasut a Nuttanicha Dungwattanawanich.

Ghost Lab je z produkcie GDH a vyjde 26. mája 2021 na streamovacej platforme Netflix.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *