Tajomný muž s temnou minulosťou prinesie do malého mestečka teror

Tajomný muž pohltí malé mesto svojou minulosťou vo filme The Drifter.

Chrisa Thatchera prenasleduje desivá minulosť a zožierajúci pocit viny. Snaží sa pred svojim minulým ja uniknúť čo najďalej a tak trávi dni a noci na cestách, hľadajúc sám seba a aspoň malý náznak zmyslu života. Po večnosti strávenej na kolesách sa intuitívne rozhodne dočasne usadiť v drobnom a tichom mestečku.

Po chvíli života v ilúzii pokoja sa čistou náhodou stretne so starým známym, ktorý veľmi dobre pozná Chrisovu minulosť. Háčik je však v tom, že známa tvár z minulosti je v súčastnosti policajtom a rozhodne sa vyhádzať všetkých kostlivcov z Chrisovej skrine. Napätie medzi oboma začne stúpať a pretvárka priateľstva sa usadí na tvárach oboch mužov. Chrisovi tento stres a spomienka na minulosť vôbec nepomôžu. Spomienky na hrôzostrašné činy, ktoré vykonal, ho úplne pohltia. Minulosť sa začne miešať s realitou a Chris sa vráti na miesto z ktorého sa snažil ujsť.

Film The Drifter je celovečerným debutom Craiga Calamisa, ktorý si odbil premiéru v roku 2015 na festivale Queens World Film Festival. Tam získal divácku cenu a nominácie na najlepšiu výpravu a réžiu. Na festivale Atlanta Horror Film Festival sa ocitol v kategórii 10 najlepších nezávislých hororových filmov za rok 2015.

O scenár sa postaral Danny Bellini, Daniel Smith a Craig Calamis. Zahrali si ho Christopher Lee Gibson, Bruce Jarman, Amanda Powell, Fred Lasday a iní.

The Drifter sa dočká celosvetovej digitálnej a VOD premiéry 6. júna.

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=O3vNkc7B2hg

Klip 1:

https://www.youtube.com/watch?v=l-X6K0M4k2M

Klip 2:

https://www.youtube.com/watch?v=aAekCkwn0DI

Klip 3:

https://www.youtube.com/watch?v=zGOUL1WVFJM

Zábery z filmu:

Plagát: