Preskočiť na obsah

Manžel hľadá dôvod záhadnej vraždy manželky v traileri na seriál ‚Zmiznúť bez stopy‘

Tajomstvá zosnulej tanečnice

Netflix si na leto pripravil ďalší napínavý, záhadou a akciou nabúchaný seriál. Nesie názov Zmiznúť bez stopy (Hit & Run) a vyrozpráva naozaj bizarný príbeh o tanečníčke Danielle Wexler, ktorú v Tel Avive za nevysvetliteľných okolností usmrtí auto. Jeho vodič sa ani len na sekundu nezastaví a zmizne. Jej manžel Segev nedokáže pochopiť, čo sa stalo. Celá údajná nehoda vyzerala úmyselne a čím dlhšie premýšľa nad detailmi, tým viac si je istý, že za smrťou jeho milovanej Danielle je niečo viac.

O pomoc poprosí Naomi, svoju ex a zároveň žurnalistku pracujúcu v New Yorku. Po tom, čo sa vďaka nej dozvie o páchateľoch schovávajúcich sa v Spojených štátoch amerických, rozhodne sa prísť celej veci na koreň. Z akého dôvodu sa jeho manželka stala terčom úkladnej vraždy? Kto za tým celým stojí a čo Danielle pred ním skrývala?

V seriáli Zmiznúť bez stopy (Hit & Run) si zahrali Kaelen Ohm, Lior Raz, Siena Kelly, Michelle Federer, Julienne Hanzelka Kim, Yaara Pelzig, Nikita Tewani, Alex Morg a mnohí ďalší.

Zmiznúť bez stopy (Hit & Run) síce ešte nemá presný dátum premiéry, no príchod seriálu sa očakáva toto leto. Na Netflix príde pod lokalizovaným názvom Zmizet beze stopy.

Teaser trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *