Preskočiť na obsah

Naštvaný jednorožec rozpúta masaker v horore CarousHELL

Hijó!

Je náročné byť majestátnym jednorožcom žijúcim odporný kolotočársky život. Jednorožec Duke má srdce síce z plastu, no nosiť na svojom chrbte urevané deti nie je naozaj žiadna sranda. Najhoršie je to, že mnohé decká nedbajú na city a pohodlie nehybných mytologických koní.

Duke v sebe hromadil hnev priveľmi dlho a ako jeden cirkusant raz povedal, každý je len jeden zlý deň od toho, aby sa stal zloduchom. To sa ukáže byť pravdou aj v prípade Dukea. Odporne drzé decko ho vytočí natoľko, že v ňom zovrie živá voda. Nasratý jednorožec Duke má len jeden zmysel života – zabiť drzé decko a každého, kto sa mu postaví do cesty.

Tento bizarný komediálny horor s názvom CarousHell sa snažil o vlastnú existenciu už v roku 2014, kedy režisér a scenárista Steve Rudzinski vytvoril Indiegogo kampaň. Tá síce neuspela, no na konci roku 2015 si túto šialenosť všimol investor, ktorý chcel vražedného jednorožca jednoducho vidieť v celej svojej kráse.

CarousHell teda vyšiel svojpomocne na diskových nosičoch už v roku 2016, no v roku 2019 vyjde plnohodnotne aj na digitálnych platformách vďaka distribučnej spoločnosti Wild Eye Releasing. Steve Rudzinski a scenáristka Aleen Isley tak musia mať radosť.

Vo filme plnom praktických efektov si zahrali Steve Rimpici, Sé Marie, Chris Proud, Cindy Fernandez-Nixon, Haley Madison, Chad Bruns, Sarah Brunner a ďalší.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: