Extrémny horor na vlastnej koži vo filme Extremity

Októbrový extrémny horor.

Anthony DiBlasi (Dread, Last Shift, Most Likely to Die) a Dread Central Presents prinesú už na začiatku októbra šialený horor s veľavravným názvom Extremity. K traileru sa exkluzívne dostal magazín Entertainment Weekly (EW) a môžeme sa tak spoločne tešiť zo záberov, ktoré sľubujú nezabudnuteľný hororový zážitok.

Extremity je o Allison Belle, ktorú v emocionálnej rakve držia traumatické zážitky z minulosti. Okrem toho je posadnutá hororom a preto verí, že ak sa postaví svojim fóbiám a strachom, oslobodí sa z klietky, ktorá jej bráni v aspoň ako tak normálnom fungovaní. Odhodlaná sa zapíše na zážitok Perdition.

Perdition, v preklade Zatratenie, je koncept atrakcie strašidelného domu vystrelený do extrému. V Perdition majú pre každého odvážlivca prichystané tie najautentickejšie pôsobiace brutálnosti a šialenosti. Atmosféra vás pohltí natoľko, že zabudnete na fakt, že ide o fikciu. Na to sa Allison predsa aj spolieha.

Pracovníci v Perdition však ani len netušia, čo pri Allison zažijú. Sú síce zvyknutí na to, že extrémny horor priťahuje veľmi špecificku skupinu ľudí, no šialenosťou zničené psyché Allison si fiktívne udalosti okolo seba vezme po svojom. Čaká ju skutočný horor, no teror je prichystaný pre všetkých ostatných.

Extremity zrežíroval spomínaný Anthony DiBlasi. O scenár sa postarali David Bond a Scott Swan. Vo filme si zahrali Dana Christina, September D’Angelo, Felissa Rose, Natalie Victoria, Tiffany Shepis, Dylan Sloane, Cam Damage, Chad Rock, Ricky Dean Logan, Ashley Smith a Jill Maria Robinson.

Film je z produkcie Dark Elegy Films a vyjde 02.10.2018 na VOD a Blu-ray cez Dread Central Presents.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

One comment

Comments are closed.