Preskočiť na obsah

Pozrite si napínavý trailer k filmu Inside

Trailer na film Inside vás pozýva dovnútra.

V auguste sme napísali článok na počesť vydania traileru k prerábke klasického francúzskeho hororu Inside (À l’intérieur) z roku 2007 od Juliena Mauryho a Alexandrea Bustilla. Leto sa premenilo na zimu a vyšiel trailer určený pre americké publikum, ktoré bude mať možnosť vidieť remake kultového francúzskeho hororu už 12. januára budúceho roku.

Než si odhalíme trailer a taktiež nový plagát, zrekapitulujme si históriu cesty k remaku.

V minulom článku sme spomenuli, že prerábky sa rozhodol ujať už v roku 2008 Španiel Jaume Balagueró, zodpovedný za niekoľko filmov zo slávnej hororovej REC série. Pre rôzne produkčné prieťahy a problémy s právami sa film zasekol vo vlastnom časopriestore. Balagueró to tak definitívne vzdal, čo bola pre dvojicu režisérov pôvodnej snímky veľká rana, nakoľko oni samotní na remake pristúpili práve z toho dôvodu, že boli obrovskými fanúšikmi španielskeho majstra hororu.

V roku 2015 sa filmovým svetom rozšírila skvelá správa o tom, že na filme sa stále pracuje a réžie sa ujal ďalší Španiel Miguel Ángel Vivas. Toho divák môže poznať z hororu Kidnapped (Secuestrados, 2010). Vivas pracoval s originálnym scenárom od Balaguerá, no pomohol mu aj Manu Díez. Ten napísal scenáre k filmom REC 2 (2009) a REC 4: Apocalipsis (2014).

Príbeh bude stále o budúcej mamičke Sarah, ktorá nedávno prišla o svojho manžela v hrozivej autonehode.

Stále z emocionálnej ujmy nezotavená čaká na drobné svetlo svojich zajtrajškov. Aj napriek problémom so sluchom je odhodlaná svoje dieťa ochrániť pred rôznymi budúcimi štandardnými nástrahami života, ktorým sa určite spoločne nevyhnú.

No v jednu noc príde ešte desivejší test. Na dvere jej zaklope neznáma žena prosiaca o pomoc s pokazeným autom. Na odpoveď “Manžel spí, nechcem ho budiť…” započuje desivé slová “Viem, že tvoj manžel je mŕtvy.” V danom momente ju inštinkty varujú pred nečistými úmyslami ženy. No aj napriek tomu, že okamžite zavolá políciu, vo vnútri svojej duše vie, že horor jej života je len na samom začiatku.

Inside (Terror en la Oscuridad) z produkcie Nostromo Pictures mal premiéru v španielskych kinách už 18. augusta a to vďaka dist. spoločnosti Corazón Films. Americkí fanúšikovia hororu sa prerábky dočkajú 12. januára v budúcom roku a to v kinách a hneď aj na VOD. Vo filme si zahrali Rachel Nichols, Laura Harring, Andrea Tivadar, Stany Copper, Richard Felix a Craig Stevenson.

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=tTEWBrHGHYY

Zábery z filmu:

Plagát: