Preskočiť na obsah

Závislosť na krvi v horore Family Blood

Krv v rodine je dôležitá.

Ellie rozhodne nemá jednoduchý život. Dlhé obdobie bojuje so svojou alkoholovou závislosťou a keď už má pocit, že smeruje správnym smerom, opäť sedí nad pohárikom a začína jazdu peklom odznova. No tentokrát je už skutočne odhodlaná vyhrať a prehraté bitky hodiť za hlavu. Musí to urobiť pre seba i pre svoje dve deti Amy a Kylea.

Spoločne sa odsťahovali do nového domu v úplne inom meste. Ellie si našla prácu a popri nej pravidelne navštevuje stretnutia anonymných alkoholikov. Všetko vyzerá byť v poriadku, minimálne do objavenia záhadného muža Christophera.

Ellie ho spoznala na jednom z anonymných sedení, tiež sa snažil zotaviť zo svojej závislosti. Okrem toho však trpí samotou a v Ellie našiel vyslobodenie. Christopher však nie je len tak hocijaký muž. Je iný než ostatní a to rovnako patrí o jeho závislosti. Kyle a Amy rozhodne nebudú úplne v poriadku s novým nápadníkom ich matky. A i keď Ellie na jej deťoch neskutočne záleží, Christopher má nevídanú moc a o to silnejšiu chuť na nový život.

Režisérom snímky je Sonny Mallhi, ktorý v roku 2015 zrežíroval horor Anguish. S. Mallhi bol pri viacerých úspešných hororoch v producentskej úlohe. Ide o filmy ako Shutter (2008), The Strangers (2008), Possession (2008), House at the End of the Street (2012) , At the Devil’s Door (2014) a The Monster (2016).

Vo filme Family Blood z produkcie Divide/Conquer si zahrali Vinessa Shaw, James Ransone, Colin Ford, Ajiona Alexus a Eloise Lushina.

Family Blood vyjde 31. marca na streamovacej službe Netflix.

Teaser trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: