Preskočiť na obsah

Okultizmus a bizarný kult v horore It’s Just a Game

Tínedžerský hnev a okultizmus.

Horor It’s Just a Game je prvým celovečerným projektom produkčnej spoločnosti Debtor Entertainment a taktiež sólo režisérskym debutom filmára Daniela Emery Taylora. V minulosti mal prsty vo filmoch The Hospital, Camp Massacre, The Hospital 2 či Paranormalice.

V najnovšom počine sa centrálnou témou stane legenda o čarodejnici Mother Murder. Tú pod miernym spoločenským tlakom vyvolala hanblivá Brianna, ktorá je častým terčom posmechu a vtipov vo svojom kruhu priateľov. Bolo to práve na babskej prespávačke, kde sa dievčatá rozhodli zabiť nudu seansou k vyvolaniu legendárnej čarodejnice.

Brianna si svoju prácu pri vyvolávaní vykonala dokonale, no krátko po zhasnutí zápalky ju uniesol divadelný kult, ktorej členovia berú Mother Murder smrteľne vážne.

Ich cieľom je priniesť dušu čarodejnice do našej reality. Žiadne hry, skutočný krvavý okultizmus.

V It’s Just a Game si zahrali Hannah Cohen-Lawlor, Sarah Kopkin, Rachel Marshall, Leah Hudspeth, Alex Zuko, Nadine Forbes, Cassandra Bryson, Elisha Williams, Tobias Elmore, Amanda Strickland, G. Larry Butler, Alicia M. Clark a ďalší.

Film od Daniela Emery Taylora a produkčnej spoločnosti Debtor Entertainment si odbije celosvetovú premiéru 01.12.2018 v Hollywood Palms Cinema​.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: