Šialené posadnutie démonom v traileri na Along Came the Devil

Démon, diabol a mama.

Na úvod by sme si dovolili jednu radu. Ak máte pocit, že sa s vami chce spojiť zblúdila duša a nabáda vás na nejakú zázračne romantickú seansu, utečte preč. Kašlite na foťák, na /r/Ghosts vám aj tak nik neuverí a už vonkoncom to nestojí za blázinec, v ktorom strávite 5 rokov kresliac vaše spomienky po stenách, len aby o tom natočili béčkový horor s marketingovou formulkou „Podľa skutočných udalostí“.

Ale nie, Ashley je totiž do seba zahľadená tínedžerka, ktorá pomocou filtrov na Insta Stories vyjadruje svoju ohromnú emocionálnu záťaž. Pravda, svoju zosnulú matku mala možnosť spoznať len cez rozprávanie svojej milujúcej sestry Jordan, no cŕŕn, tá má vlastný život a uteká na výšku. Ashley je neskutočne zničená z toho, že jej sestra myslí na vlastnú budúcnosť a tak sa zahrabe do vlastného umučeného seba. Chúďa teta Tanya sa darmo môže snažiť o vybudovanie vzťahu s Ashley. Tá má svoju hlavu a momentálne jej hovorí, že sa na ňu každý vykašlal.

Ashley sa snaží „vrátiť“ do normálneho života v rodnom meste svojej mamy, no nedokáže sa zbaviť vízií o svojej zosnulej matke. Má pocit, že sa s ňou chce jej mama spojiť, povzbudiť ju a ukázať jej svetlo na konci tunela, prípade jej prezradiť hrozivé tajomstvo. Ashley taktiež vo svojom živote nikdy nevidela jediný hororový film a tak si povedala, že je úplne super nápad spraviť si improvizovanú seansu a pokecať si s matkou, ktorá celý svoj posmrtný život strávila poletujúc medzi domami svojho mestečka. Jej kamarátka Hannah taktiež nevidela jediný hororový film, takže s tým súhlasila.

Oh, čože?! Ashley posadol démon? To nebola jej matka? Nuž, snáď si to vezme ako ponaučenie do zvyšku svojho života. Teda v prípade, že z nej toho démona vyženú. Tým skrytým „oni“ máme na mysli reverenda Michaela a sexy farára Johna.

Tieto riadky patrili pre film Along Came the Devil (pôvodne Tell Me Your Name) od Jasona DeVana, ktorému so scenárom pomohla jeho manželka Heather DeVan. Tretím kolesom na voze bol Dylan Matlock, ktorý svetu producentsky daroval Ouija House.

Vo filme si zahrali Sydney Sweeney, Madison Lintz, Kyla Deaver, Bruce Davison, Donna Biscoe, Jessica Barth, Barbara Goodson, Lia McHugh a ďalší.

Along Came the Devil je z produkcie DeVan Clan Productions a vyjde na VOD už 10. augusta vďaka Gravitas Ventures.

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=-YauI4Vzv_0

Trailer, keď film odmietol povedať svoje pravé meno (haha, chápete?):

Oficiálne zábery z filmu:

Zábery z traileru:

Plagát: