Dúfať v pomoc od rodiny mäsiarov v horore ‚Butchers‘ nie je až taký dobrý nápad

Pozor na to, akú zabudnutú dedinu navštívite.

Zapadákov ako sa „patrí“.

Ak patríte medzi ľudí, ktorí si raz za čas radi oddýchnu pri bezmyšlienkovitom horore, ktorý vás obdarí krvou, lietajúcimi ľudskými časťami, vnútornosťami a naháňačkami cez konárovitý les, druhý januárový týždeň budúceho roku vás pravdepodobne poteší. Red Hound Films, ktorých sme naposledy spomínali pri filme ASYLUM: Twisted Horror and Fantasy Tales, vám ponúknu film Butchers (Mäsiari), ktorého názov prezrádza všetko podstatné, čo potrebujete vedieť.

Príbeh je o rodine mäsiarov, ktorých pohľad na bravčové stehná a karé už dávno omrzel. Presedlali na ľudí. Predsa len, lovenie, naháňanie a porcovanie obetí, ktoré sú schopné zrozumiteľne artikulovať svoje obavy, strach, bolesť a poslednú nádej, má niečo do seba. Členovia tejto sadistickej rodiny sa touto formou zabávajú od leta až do zimy a nepoznajú krajší pocit, ako keď atraktívny pár odstaví svoje auto vedľa tichej, takmer vždy prázdnej cesty s lesom za chrbtom. Ktovie, možno sa niekomu raz podarí utiecť. Len na to nič nevsádzajte.

Butchers je od Adriana Langleyho, ktorému so scenárom pomáhal Daniel Weissenberger. Vo filme si zahrali Simon Phillips, Michael Swatton, Julie Mainville, Anne-CarolyneBinette, James Hicks, Nick Allan, Blake Canning, Samatha DeBenedet, Frederik Storm, Jonathan Largy.

Horor Butchers je z produkcie Grimehouse a vyjde cez Red Hound Films 12. januára 2021 na VOD.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *