Preskočiť na obsah

Ľudia sa menia na monštrá. Pripravte sa na nový juhokórejský seriál ‚Sladký domov‘

Čaká vás nový, príšerný svet.

Pred Vianocami na vás čaká šialený juhokórejský 10 dielny seriál Sladký domov (Sweet Home) od Leeho Eung-boka, známeho pre seriály Mr. Sunshine, Goblin: The Lonely and Great God, Descendants of the Sun. Ide o adaptáciu rovnomenného webtoonu od Kima Carnbyho a Hwanga Youngchana. Seriál vyjde presne rok po tom, čo Netflix oznámil spoluprácu s Lee Eung-bokom a juhokórejskou produkčnou spoločnosťou Studio Dragon (Doctor John, The Lies Within).

Príbeh je o introvertnom študentovi Cha Hyeon-suovi, ktorý sa po tragickej smrteľnej nehode svojej rodiny presťahuje do nového, nie veľmi veselého apartmánu. Bojujúci so svojimi vnútornými démonmi, pri najhoršom odhodlaný odžiť svoj život v tichu, sa ocitne v centre bizarných udalostí. Jeho susedia sa začnú meniť na monštrá a svet sa otočí hore nohami po tom, čo vláda vyhlási núdzový stav a nariadi izoláciu všetkých pacientov so symptómami hypotermie, krvácania z nosa či audiovizuálnych halucinácií. Cha Hyeon-su po strate rodiny premýšľal o vlastnej smrti, no naozaj nečakal, že mu tento plán prekazí osud takýmto spôsobom. Ľudia sa totiž menia na obraz svojich túžob…

Seriál Sladký domov (Sweet Home) zrežíroval Lee Eung-bok. Scenáre napísali Hong So-ri, Kim Hyung-min a Park So-jeong. Vo svete príšer si zahrali Lee Do-hyun, Kim Nam-hee, Go Min-si, Park Kyu-young, Go Youn-jung, Kim Kap-soo, Kim Sang-ho.

Sladký domov (Sweet Home) vyjde 18. decembra na Netflixe pod názvom Sladký domove!

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *