Ľudia sa menia na monštrá. Pripravte sa na nový juhokórejský seriál ‚Sladký domov‘

Prežijete v novom svete príšer?

Čaká vás nový, príšerný svet.

Pred Vianocami na vás čaká šialený juhokórejský 10 dielny seriál Sladký domov (Sweet Home) od Leeho Eung-boka, známeho pre seriály Mr. Sunshine, Goblin: The Lonely and Great God, Descendants of the Sun. Ide o adaptáciu rovnomenného webtoonu od Kima Carnbyho a Hwanga Youngchana. Seriál vyjde presne rok po tom, čo Netflix oznámil spoluprácu s Lee Eung-bokom a juhokórejskou produkčnou spoločnosťou Studio Dragon (Doctor John, The Lies Within).

Príbeh je o introvertnom študentovi Cha Hyeon-suovi, ktorý sa po tragickej smrteľnej nehode svojej rodiny presťahuje do nového, nie veľmi veselého apartmánu. Bojujúci so svojimi vnútornými démonmi, pri najhoršom odhodlaný odžiť svoj život v tichu, sa ocitne v centre bizarných udalostí. Jeho susedia sa začnú meniť na monštrá a svet sa otočí hore nohami po tom, čo vláda vyhlási núdzový stav a nariadi izoláciu všetkých pacientov so symptómami hypotermie, krvácania z nosa či audiovizuálnych halucinácií. Cha Hyeon-su po strate rodiny premýšľal o vlastnej smrti, no naozaj nečakal, že mu tento plán prekazí osud takýmto spôsobom. Ľudia sa totiž menia na obraz svojich túžob…

Seriál Sladký domov (Sweet Home) zrežíroval Lee Eung-bok. Scenáre napísali Hong So-ri, Kim Hyung-min a Park So-jeong. Vo svete príšer si zahrali Lee Do-hyun, Kim Nam-hee, Go Min-si, Park Kyu-young, Go Youn-jung, Kim Kap-soo, Kim Sang-ho.

Sladký domov (Sweet Home) vyjde 18. decembra na Netflixe pod názvom Sladký domove!

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *