Preskočiť na obsah

Emilia Clarke v ťaživom horore z talianskeho prostredia

Nový horor Voice from the Stone z talianskeho prostredia s hviezdou Game of Thrones.

Emilia Clarke, hviezda mega úspešného seriálu Game of Thrones si vyskúšala svoje herecké schopnosti v pripravovanom horore Voice from the Stone.

Dej zasadený do päťdesiatych rokov dvadsiateho storočia v Toskánsku, divákom predostrie desivý a ťaživý príbeh sestričky Vereny, ktorá príde do zámku skúsiť pomôcť detskému dedičovi. Chlapec totiž prišiel o svoju matku a odvtedy zo seba nevydal jediné slovo. Okrem mlčania má však aj iný problém. Svoj čas trávi načúvaním k chladným stenám v ktorých údajne prežíva hlas zosnulej matky. Verena sa rozhodne urobiť všetko pre to, aby ranenému chlapcovi pomohla nájsť cestu k životu bez mrazivých stien plných duchov.

Verena však začne postupom času zisťovať, že na tých stenách predsa len niečo bude. Sled strašidelných a traumatických zážitkov ju donúti pochybovať o vlastnom mentálnom zdraví a svojom bezpečí v zámku. Údajný duch matky v stenách môže byť úplne niečim iným a nie tým jediným predstavujúcim hrozbu.

V tomto režisérskom debute Erica D. Howella si okrem hviezdy Game of Thrones zahrali aj Marton Csokas (The Lord of the Rings) a Caterina Murino (Casino Royale). Voice from the Stone je filmovou adaptáciou knihy La Voce Della Pietra od Silvia Raffu. Scenár napísal Andrew Shaw.

Voice from the Stone vyjde 28. apríla tohto roku.

Trailer:

Značky: