Preskočiť na obsah

Horor The Domicile vás naučí nikdy nepodvádzať svoju partnerku

Podvádzať sa neoplatí. Minimálne podľa hororu The Domicile.

Russel Brody bol kedysi uznávaný divadelný scenárista. Teraz je len duchom minulosti, ktorý neustále naháňa zlatú príležitosť na návrat k niekdajšej sláve. Spolu s jeho manželkou očakávajú prírastok, no ich vzťah vôbec nie je v najlepšej kondícii. Všetko sa však rozpadne v momente, keď Russelova manželka zakopne a padne dolu schodmi.

Russel, v absolútne kritickom psychickom stave, sa pokúsi nájsť radu u svojho kolegu Davida Stanleyho. Ten mu vnukne skvelý nápad, aby navštívil svoju bývalú milenku Lucy. Údajne by mu jej náruč mohla pomôcť v neprekonateľnom smútku.

Duše zosnulých však nikam neodchádzajú a tá jeho mŕtvej manželky sa prebudí k aktivite po šokujúcom zistení Russelovej nevery. Duch manželky sa rozhodne urobiť bývalej láske zo života peklo. Aj keď Russel všetky desivé paranormálne manifestácie bral zo začiatku ako halucinácie, celkom rýchlo si uvedomil, že v tieňoch za jeho chrbtom skutočne číha niečo vedou nevysvetliteľné.

Pri klasickom strašení to ale neskončí. Russelovu milenku Lucy totiž duch posadne a neverný manžel tak bude musieť čeliť tomu najdesivejšiemu spojeniu.

The Domicile napísal a zrežíroval Jared Cohn, veľmi aktívny režisér, ktorého môžete poznať vďaka filmom 12/12/12 (2012), Devil’s Domain (2016), Little Dead Rotting Hood (2016), Death Pool (2016), či Evil Nanny (2016).

Vo filme si zahrali Steve Richard Harris, Demetrius Stear, Sara Malakul Lane, Katherine Flannery a Cara Mitsuko.

The Domicile vyjde vďaka MTI Home Video 22. augusta na DVD a na VOD.

Trailer:

Zábery z traileru:

Plagát:

Značky: