Preskočiť na obsah

Začalo sa nakrúcanie filmu To: Kapitola II

Pennywise sa vracia.

Minuloročný Box Office úspech To rozohral svoje karty správne. Celosvetovo zarobil viac ako 565 mil. eur a stal sa najziskovejším hororovým filmom všetkých čias. Režisér A. Muschietti sa tomuto úspechu veľmi potešil, keďže sa pretaví do väčšej kreatívnej slobody pri produkcii pokračovania To: Kapitola II. Viaceré kontroverzné a drsné scény sa do finálnej snímky totižto nedostali, no je značne pravdepodobné, že druhý film bude temnejší, brutálnejší a odvážnejší.

Fanúšikovia oboznámení s literárnou predlohou S. Kinga vedia, ako príbeh Smoliarov a entity To bude pokračovať a akým spôsobom sa ukončí, no to nič nemení na príjemnom vzrušení pri čakaní na pokračovanie, ktoré vyjde 6. septembra na budúci rok. Viacero informácií o detailoch deja už poznáme od minulého septembra. Pripomenúť si ich môžete v našom článku.

Taktiež už vieme, že dospelých Smoliarov stvárnia herci Jessica Chastain, James McAvoy, Bill Hader, James Ransone, Andy Bean, Jay Ryan a Isaiah Mustafa.

Práve James McAvoy na svojom Instagrame potvrdil odštartovanie nakrúcania To: Kapitola II. Jessica Chastain sa na Instagrame objavila s novým účesom. Nuž, Beverly po návrate do Derry musí vyzerať reprezentatívne…