V stenách ubytovne sa skrýva horor v traileri na film ‚Jeho dům‘

Horor o utečencoch s názvom Jeho dům príde na platformu Netflix pred Halloweenom.

Keď sa horor nikdy neskončí.

Presne jeden deň pred Halloweenom príde na Netflix horor Jeho dům (His House), celovečerný režisérsky debut Remiho Weekesa, ktorý pracoval zo scenáru od Felicity Evans a Tobyho Venablesa. Film debutoval vo februári na Sundance, kde získal veľmi pozitívne ohlasy a recenzie.

Príbeh je o dvojici žiadateľov o azyl, ktorí utiekli z vojnou zbedačeného Južného Sudánu. V Anglicku čakali na zhodnotenie ich prípadu a zmeny statusu na utečencov, aby mohli oficiálne zapustiť korene v novej krajine.

Za pomoci vlády dostali prístup k novému príbytku a základným potrebám. Išlo síce o biedne priestory, no oni ich vnímali ako vlastné kráľovstvo.

Každým ďalším dňom v minulosti sa im však vôbec nedarilo prispôsobiť novému životu. Niežeby sa nesnažili, no spomienky na tragédie, krutosti, horor a vyčerpávajúci útek z domoviny sa im prikrádali do života aj teraz. A ako by to nestačilo, obaja začali byť presvedčení o tom, že v stenách a strope nového príbytku sa skrýva supernaturálny teror. Svoje obavy z temných síl však nemohli nikomu prezradiť. Tušili, že úrad čaká na akýkoľvek dôvod na to, aby sa ich mohli nadobro zbaviť.

V Jeho dům (His House) si zahrali Ṣọpẹ́ Dìrísù, Wunmi Mosaku, Matt Smith, Javier Botet, Vivien Bridson, Marie Hamm, Bradley Banton.

Hororový film Jeho dům (His House) vyjde na Netflixe 30. októbra.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *