Preskočiť na obsah

Vitajte v psychopatickej rodine v horore Matriarch

Rodinná pohoda.

Materinská láska je jedinečná emócia s obrovskou silou, ktorú si zaslúži každé dieťa. Teda, pokiaľ sa tento cit nepremení na patologický zjav zodpovedný za chorobné privlastňovanie si každého decka. S najšialenejším prejavom materinského pudu sa stretne mladý pár v očakávaní.

Rachel a Matt sa nevedia dočkať narodenia svojho dieťaťa. Bohužiaľ, so zamilovane radostným pohľadom havarujú na izolovaných dedinských škótskych cestách. Sú v poriadku, no ich auto ďalšiu várku kilometrov rozhodne nezvládne. Kráčajúc prázdnym svetom natrafia na rodinnú farmu. Jej majitelia – manželia Bob a Agnes, cudzincov nemajú v láske, no keď sa dozvedia, že je Rachel tehotná, ich tón sa rýchlo zmení.

Môžu zostať v priestoroch ich rodinnej farmy, miesta majú kopec. Hlavne tehotná Rachel si potrebuje nutne oddýchnuť.

Ich príbeh o milých starších manželoch, ktorí im ochotne pomohli, sa však veľmi rýchlo zmení na horor s nejasným koncom. Rachel sa totiž dozvie, že dcéra farmárov je v skutočnosti niekoľko rokov nezvestné dievča. Čudné správanie ich dvoch dospelých synov taktiež celej situácii nepomáha. Po tomto odhalení sa dajú na útek, no ďaleko nezájdu. Naopak, stanú sa väzňami pod dohľadom psychopatických „rodičov“. Tí ich majú v pláne držať nažive až do pôrodu. Agnes veľmi rada privíta nový neočakávaný prírastok. Vždy túžila po veľkej rodine.

Rachel a Matt sa však nehodlajú vzdať. No či dokážu prežiť deň narodenia svojho dieťaťa je otázne…

Horor Matriarch zrežíroval a napísal Scott Vickers. Vo filme si zahrali Charlie Blackwood, Scott Vickers, Julie Hannan, Alan Cuthbert, Briony Monroe, Thoren Ferguson a Martin Murphy.

Film je z produkcie New Light Films a vyjde 09.04.2019 na VOD a DVD cez Lionsgate.

Trailer 2:

Trailer 1:

Zábery z filmu:

Plagáty:

Značky: