Preskočiť na obsah

Zombie apokalypsa ničí Paríž v traileri na horor The Night Eats the World

Paríž pohltí živá smrť.

Mať opicu nie je sranda, teda pokiaľ sa nevolá Mr. Nillson. No ranný pocit po prehýrenej noci je mnohokrát rodiskom otáznikov, ľútosti a neutíchajúceho smädu. Každý dospelý človek si tým aspoň raz prejde a v úvodných minútach to nie je zábava ani keby sa človek zobudí v obklopení živého sna. Hrdina francúzskeho hororu The Night Eats the World (La nuit a dévoré le monde) sa však prebudí do šialenosti, ktorá predčí udalosti poslednej bláznivej noci.

Sama totižto čaká obrovské vytriezvenie. V uliciach Paríža zúri zombie apokalypsa a najpodstatnejšie nie je zistiť, čo sa vlastne stalo ale ako vôbec prežiť. Sam sa vo svojom byte zabarikáduje a začne viesť vlastnú bitku o prežitie. Je sám? Je vonku vôbec niekto?

Prispôsobiť sa novému spôsobu bytia nie je jednoduché a práve na tieto aspekty zombie apokalypsy sa horor The Night Eats the World sústredí najviac.

The Night Eats the World (La nuit a dévoré le monde) je adaptáciou rovnomenného románu Pita Agarmena (Martin Page). Film zrežíroval Dominique Rocher a so scenárom mu pomohli Guillaume Lemans a Jérémie Guez. Zahrali si v ňom Anders Danielsen Lie, Golshifteh Farahani, Denis Lavant a Sigrid Bouaziz.

The Night Eats the World (La nuit a dévoré le monde) je z produkcie Haut et Court, Canal+ a vyjde 13.07.2018 na VOD cez Blue Fox Entertainment.

US Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: