Preskočiť na obsah

Klince, sekery a masaker v horore The Domestics

Keď sa rozpadne národ.

Viete si predstaviť, keby spolu mali dieťa The Purge, Mad Max a Wyrmwood? Nie? Nuž, Mike P. Nelson hodil Blu-ray disky všetkých troch filmov do mixéra a výsledok nazval The Domestics. To nie je urážka, kokteily vedia príjemne osviežiť. Či sa to podarí The Domestics sa dozvieme až 29.06.2018.

Samotný film vyrozpráva príbeh o katastrofe, ktorá doľahla na USA. Oblohu zaliali čierne chemtrails a základy spoločnosti sa pod ťarchou pravdepodobne teroristického útoku rozpadli. Tí šťastnejší umreli okamžite a zvyšok riedkeho obyvateľstva sa roztriedil do 6 rôznych frakcií – Gamblers, Sheets, Plowboys, Cherries, Nailers a samozrejme The Domestics. Divák bude sledovať dvojicu z tej najnudnejšej frakcie – The Domestics. Manželia Mark a Nina zosnovali plán návratu do jednej z posledných bezpečných lokalít. Nachádza sa od nich vyše 300 km cesta si to razí priamo cez 8 teritórií gangov.

Film napísal a zrežíroval Mike P. Nelson a zahrali si v ňom Kate Bosworth, Tyler Hoechlin, Lance Reddick, Sonoya Mizuno, Laura Cayouette a Dana Gourrier.

The Domestics je z produkcie Hollywood Gang Productions a vyjde 29.06.2018 cez Orion Pictures na VOD.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: