Vyšiel oficiálny trailer na ‚Resident Evil: Infinite Darkness‘

Nachádza sa svet na prelome zombie tragédie?

Racoon City je len začiatok.

Oficiálny trailer na očakávanú minisériu Resident Evil: Infinite Darkness je konečne tu a predstavuje v plnej kráse svoju 3DCG animáciu od Quebico za supervízie Capcomu. V druhej polovici vyšiel character trailer, ku ktorému sa pridala aj oficiálna synopsa predtým záhadného projektu.

Príbeh sa bude odohrávať dva roky po udalostiach Resident Evil 4. Po hackerskom prieniku do systému Bieleho domu a manipulácii s tajnými prezidentskými a vládnymi údajmi sa federálny agent Leon S. Kennedy ocitne v skupine ľudí pozvaných do Bieleho domu s úlohou vyšetriť potenciálne nebezpečný útok na bezpečnosť štátu. Keď v budove z ničoho nič zhasnú svetlá, Biely dom sa ocitne pod lavínou zombie kreatúr.

Do deja sa ale zapletie aj Claire Redfield s mysterióznym obrázkom nakresleným chlapcom z krajiny, kde pomáhala utečencom. S istotou vo vlastnú teóriu, že ide o kresbu vírusovej infekcie, sa rozhodne započať vlastné vyšetrovanie. Claire sa ocitne v Bielom dome pre svoju požiadavku na vybudovanie sociálneho zariadenia, no návštevu využije aj na náhodné stretnutie s Leonom, ktorému ukáže plody svojej vyšetrovacej práce. Leon tuší, že jej idea o víruse môže súvisieť s útokom na Biely dom, no to si zatiaľ nechá sám pre seba.

Resident Evil: Infinite Darkness vyjde 8. júla 2021 na streamovacej platforme Netflix.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *