Vyšiel oficiálny trailer k filmu Jigsaw (pôvodne Saw: Legacy)

Jigsaw začína novú partiu hry.

26. október sa neúprosne blíži a s ním aj ôsmy diel série Saw, tentokrát s názvom Jigsaw (pôvodne však išlo o Saw: Legacy). Po neuspokojivom finále v podobe Saw: The Final Chapter (2010), sa Lionsgate Films spolu s produkčnou spoločnosťou Twisted Pictures rozhodli slávnu hororovú sériu oživiť a posunúť ju ďalej.

Jigsaw začne v pokračovaní desivého mýtu, keď sa v meste na rôznych miestach začnú objavovať brutálne zavraždené ľudské obete. Vyšetrovanie sa dostane do tajomnej temnej uličky. Všetky fyzické dôkazy a Modus operandi totiž ukazujú na Johna Kramera, známeho ako Jigsaw, ktorý je však už niekoľko rokov mŕtvy. Stojí za sadistickými vrahmi Kramerov učeň, niekto z vyšetrovania alebo je vrahom úplne niekto iný?

Torture porn séria, ktorá v roku 2004 odštartovala hviezdnu a v mnohých ohľadoch legendárnu kariéru dvom osobnostiam hororu, Jamesovi Wanovi (Death Silnece, Insidious, The Conjuring, The Conjuring 2) a Leighovi Whannellovi (Death Silence, Insidious, Insidious 2, Cooties, Insidious 3), sa musela zaobísť bez svojich kreatívnych rodičov. Jigsaw si pod režisérske krídla prevzali bratia Michael Spierig a Peter Spierig, ktorí sa preslávili filmami Undead (2003), Daybreakers (2009), či Predestination (2014). Scenár napísali Josh Stolberg (Sorority Row, Prianha 3D, Crawlspace) a Pete Goldfinger (Sorority Row, Piranha 3D).

Okrem Tobina Bella si v Jigsaw zahrali aj Mandela Van Peebles, Hannah Anderson, Laura Vandervoort, Brittany Allen, Callum Keith Rennie a Matt Passmore.

Jigsaw vyjde 26. októbra tohto roku s marketingovým podtitulom „Jigsaw si prišiel po Halloween.“

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

One comment

  1. […] 27. október je takmer tu a s ním aj ôsmy diel série Saw, tentokrát s názvom Jigsaw (pôvodne Saw: Legacy). Po nemastnom-neslanom finále v podobe Saw: The Final Chapter (2010) sa Lionsgate Films spolu s produkčnou spoločnosťou Twisted Pictures rozhodli slávnu hororovú sériu oživiť a napraviť svoje predchádzajúce chyby. Ak si chcete pozrieť trailer a dozvedieť sa o filme viac, navštívte náš predchádzajúci článok. […]

Comments are closed.