Preskočiť na obsah

Siedma séria American Horror Story dostala svoje meno a teaser trailer

American Horror Story: Cult, to je názov siedmej série populárneho seriálu.

Je to tu. Fanúšikovia hororového seriálu American Horror Story sa po mesiacoch naťahovania zo strany tvorcu Ryana Murphyho konečne dočkali teaser traileru a odhalenia svojho podtitulu.

V siedmej sérii si budeme sadať k epizódam American Horror Story: Cult a teaser trailer nám ukazuje desiatky klaunov v hypnotickom a choreograficky synchrónnom kultovom správaní, len aby nakoniec poodhalili názov AHS: Cult. Už 11. júla samotný Ryan Murphy pomocou Instagramu prezradil návrat klauna Twistyho, ktorého diváci mohli vidieť vo štvrtej sérii seriálu s podtitulom Freakshow. Klaun so znetvorenou tvárou a ešte desivejšou ústnou náhradou, ktorého stvárnil John Carroll Lynch, bral svoje povolanie až príliš vážne. Zabávať ostatných nebola žiadna sranda a niekedy človeku z toľkého spoločenského tlaku jednoducho trošku prepne.

Predtým sme dostali len indície o tom, že nová séria by sa mala týkať amerických prezidentských volieb, v ktorých vyhral Donald Trump. Už vtedy sme v Horormagórii polemizovali nad tým, či to Ryan Murphy myslí doslovne a nejde mu skôr o okolnosti, ktoré voľby sprevádzali, teda rozdelenie spoločnosti, strach, sociálnu izoláciu, beznádej, hnev.

Teaser trailer a téma klaunov však naznačujú, že pôjde o niečo podobné s náznakom kultu osobnosti a spoločenskej identity.

V AHS: Cult uvidíme Sarah Paulson, Evan Peters, Billie Lourd, Billy Eichner, Cheyenne Jackson, Alison Pill, Colton Haynes a Adina Howard a Lenu Dunham.

Je potvrdené, že obľúbená Jessica Lange sa v seriáli už neobjaví a Lady Gaga si dá od hororovej show taktiež pauzu.

Trailer:

Preview:

https://www.youtube.com/watch?v=LN1nM4EO08g

Zábery z traileru:

Značky: