Preskočiť na obsah

Vlkolačí masaker s policajným odznakom sa blíži

Zlo sa opäť vznáša nad mestom Woodhaven vo filme Another Wolfcop.

Spomínate si na šialenú kanadskú hororovú komédiu Wolfcop z roku 2014? Ako názov naznačuje, išlo o totálne absurdný príbeh o policajtovi – alkoholikovi, ktorý bol ako súčasť vyššieho plánu prekliaty vlčou transformáciou. Policajt Lou Garou nabral na fyzickej masívnosti, no aj jeho zmysly scitliveli. Okrem toho zostal obdarený rýchlym hojením rán a pentagramom na bruchu. Ako ochranca obyvateľov mesta Woodhaven musel čeliť rozsiahlemu okultizmu a zvoleným lídrom, ktorí pod svojou ľudskou kožou schovávali jašteričie úmysly.

Wolfcop mal divákom pripomenúť éru bizarných béčkových hororových filmov, ktoré pohltili éru 70. a 80. rokov. Wolfcop sa vôbec nebral seriózne a tým si získal mnoho fanúšikov či recenzentov, ktorí film označovali za budúci kult. Film ponúkal šialenú zábavu, litre krvi a retro obal, ktorý dopomáhal celkovej atmosfére.

V tomto roku sa Wolfcop vráti a sľubuje ešte viac násilia, zábavy a sexu.

Pokračovanie s názvom Another Wolfcop opäť pustí do akcie vlkolačieho policajta Loua Garoua. Tentokrát zacíti hrozbu v príchode nového biznismena. Ten si obyvateľov mesta Woodhaven získava novým pivovarom a profesionálnym hokejovým klubom. Lou však veľmi dobre pozná staré známe „Chlieb a hry“ a tuší, že niekto „tam hore“ má prichystané peklo pre drobnú komunitu naivných ľudí.

O čo desivo vyzerajúcemu podnikateľovi a investorovi ide? Majú jeho činy spojitosť s minulými udalosťami a boj s reptiliánmi stále nie je u konca?

Réžiu a scenár zariadil Lowell Dean (13 Eerie, Wolfcop). Vo filme si zahrali Leo Fafard, Amy Matysio, Jonathan Cherry, Yannick Bisson, Serena Miller.

Another Wolfcop je z produkcie The Coup Company,  Wortex Words Pictures a vyjde 1. decembra vďaka distribučnej spoločnosti Parade Deck Films.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: