Hororový „Sám doma“ sa ukazuje v novom traileri

Kde je Kevin?

Vziať koncept obľúbenej vianočnej a hlavne komediálnej filmovej série „Sám doma“ a pretvoriť ho na drsný teror nie je žiadna novinka, o ktorú sa doteraz nik nepokúsil. Michael Peterson sa však pre svoj druhý celovečerný film Knuckleball nechal inšpirovať práve týmto legendárnym rodinným počinom.

Podľa Petersona sa pod povrchom bláznivého humoru „Sám doma“ skrýva psychopatický teror, ktorý diváci s radosťou ignorujú. Vo svojom prvom hororovom filme vôbec sa preto rozhodol zvýrazniť práve túto bizarnú temnotu, ktorá visí nad príbehom neplnoletého dieťaťa a dospelého muža s chorobnou túžbou ho získať.

I keď trailer na Knuckleball vyzerá ako šialenejšia klasika z 90. rokov, Peterson sľubuje temný príbeh a preskúmanie čiernej motivácie muža, ktorý svoj zrak upriami na nevinného chlapca.

Samotný dej je o 12 ročnom Henrym, ktorý je na návšteve farmy svojho starého otca Jacoba. Po pár dňoch zábavy a driny sa stane tragédia. Henry nájde Jacoba v tuhom a nekonečnom spánku. Henry sa tak ocitne na farme izolovaný a úplne osamotený. Túto skutočnosť si všimne sused Dixon a rozhodne sa ju využiť. Henryho rodičia sa preňho majú vrátiť o 24 hodín. Čaká ho jeden deň trvajúci horor so susedom, ktorý má mysteriózne prepojenie na jeho rodinu. To však nie je jediné tajomstvo, ktoré Dixon skrýva vo svojom dome…

Film zrežíroval Michael Peterson a so scenárom mu pomohol Kevin Cockle. V Knuckleball si zahrali Luca Villacis, Kathleen Munroe, Munro Chambers, Michael Ironside, Chenier Hundal, Krista Bridges a Marie Zydek.

Knuckleball je z produkcie 775 Media corp. a vyjde 05.10.2018 na Amazon, iTunes, Google Play a YouTube Movies vďaka Freestyle Digital Media.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: