Preskočiť na obsah

V pivnici sa skrýva desivé tajomstvo. Vyšiel trailer na horor Villains

Keď sa sen premení na nočnú moru.

Zatiaľčo sa neviete dočkať Billa Skarsgårda v úlohe tancujúceho klauna Pennywisa v septembrovej premiére To: Kapitola II, pozrite si jeho ďalší šialený projekt s názvom Villains.

V ňom si zahrá Mickeyho. So svojou polovičkou Jules prežívajú svoju vlastnú fantáziu legendárnej dvojice Bonnie a Clyde. Chystajú sa sa začať nový život bez reťazí okolo členkov v slnečnom štáte Florida. Po úspešnej lúpeži v čerpacej stanici ich už nemá čo zastaviť… teda až na drobnú poruchu auta.

Novú sadu kolies sa rozhodnú ukradnúť z udržiavaného domu neďaleko odparkovaného auta. V útulnom dome natrafia na bizarne príjemných majiteľov domu. Nielenže vyzerajú ako vytrhnutí z klasických amerických filmoch o dokonalých susedoch, no na Mickeyho a Jules sa akoby vôbec nehnevajú.

To sa však zmení po tom, čo v pivnici namiesto kolies nájdu drobné dievča s reťazami okolo nôh a rúk. V tom momente urobia zamilovaní zločinci svoju najväčšiu chybu – rozhodnú sa pomôcť.

Nájdené dievča totiž nie je obeťou v tradičnom význame slova. Je hrôzostrašným tajomstvom, ktoré majitelia domu musia ochrániť pred očami okolitého sveta za každú cenu. Pre Mickeyho a Jules to znamená jedno – z domu sa len tak ľahko nedostanú.

Film Villains napísali a zrežírovali Dan Berk, Robert Olsen (Body, The Stakelander) a zahrali si v ňom Bill Skarsgård, Maika Monroe, Blake Baumgartner, Jeffrey Donovan a Kyra Sedgwick.

Villains je z produkcie The Realm Films, Star Thrower Entertainment a vyjde 20.09.2019 cez ALTER/Gunpowder & Sky v kinách v USA.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: