Preskočiť na obsah

Vyšiel druhý trailer na Happy Death Day 2U

Všetko najhoršie sa blíži.

Len pred mesiacom vyšiel prvý trailer na očakávaný sequel Happy Death Day 2U a už tu máme upútavku číslo 2. Tento nahustený marketingový program je však len prirodzeným výsledkom americkej premiéry, ktorá sa odohrá presne na krásny romantický deň sladkého Valentína. Na Slovensku a v Česku sa „Všetkého najhoršieho“ dočkáme až o dva týždne neskôr – 28.02.2019, takže na hororový program v spoločnosti maskovaného vraha môžete, bohužiaľ, zabudnúť.

V minulom článku o prvom traileri sme vás upozornili na upútavku plnú „spoilerov“ z prvej časti. V Universal Pictures si jednoducho ťažkú hlavu so „spoilermi“ nerobili. Tento nový a v poradí druhý trailer je však k ne-fanúšikom omnoho prívetivejší a neprezrádza meno vraha s detskou tvárou. Aj tak pripomíname, že príbeh sledoval ťažký deň študentky Tree. Ťažký nielen preto, že bola zavraždená maskovaným vrahom počas jej narodenín, ale preto, že si tento deň musela odžiť jedenásťkrát. Po odhalení identity maniaka/maniačky sa jej podarilo vrátiť realitu na správne miesto.

Odvtedy si žije krásny život, priam podozrivo príjemný. Je 18. september (opäť), pondelok, a Tree sa zabáva na basketbalovom zápase, keď do nej opäť niekto zapichne svoj ostrý nôž.

Zúrivá a frustráciou posadnutá Tree sa nachádza na pokraji mentálneho kolapsu, nechce si prejsť znovu tým istým. Len tentokrát ju na jej smolu čaká ťažšia úloha. Maskovaný vrah si brúsi nože na jej priateľov. Musí ich tak všetkých ochrániť a až potom prísť na to, ako sa z časovej slučky dostať. A to nespomíname ani fakt, že do rany vraha sa dostanú aj ostatní nevinní ľudia. Tree tak čaká trochu odlišná situácia. Tentokrát musí zomrieť (niekoľkokrát), aby zachránila nevinných ľudí a vlastnú realitu.

O scenár a réžiu sa opäť postaral Christopher Landon. Vo filme si zahrali Jessica Rothe, Israel Broussard, Ruby Modine, Rachel Matthews, Steve Zissis, Sarah Yarkin, Suraj Sharma, GiGi Erneta, Laura Clifton, Wendy Miklovic, Tenea Intriago a ďalší.

Happy Death Day 2U je z produkcie Blumhouse a v USA vyjde presne na Valentín 14.02.2019. V Česku a na Slovensku však vyjde až 28.02.2019 cez CinemArt.

[maxbutton id=“4″ ]

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: