Preskočiť na obsah

Mŕtva láska a tajomstvo smrti v horore Dead Love

Láska je mŕtva, nech žije láska.

Mysteriózny horor Dead Love (pôvodne A Song for the Living) od režisérskej dvojice Colin Floom a Greg Nemer vyjde koncom augusta cez distribučnú spoločnosť Wild Eye Releasing. K tejto udalosti vyšiel oficiálny trailer, ktorý toho veľa neprezrádza, no je v ňom rozhodne cítiť temnú tajomnosť.

Samotný film je o smútiacom Brandonovi, ktorého matka si nepochopiteľne siahla na vlastný život. Počas návštevy pohrebného ústavu stretne jeho majiteľku Fionu. Tá sa do Brandona zamiluje na prvý pohľad. Vôbec si nevie vysvetliť svoje emócie, no Brandon ju jednoducho magneticky priťahuje. Brandon, i keď stále v žiali, taktiež začne pociťovať blízkosť k Fione. Obaja milujú hudbu celým svojim srdcom, takže vzájomné spoznávanie sa je o to jednoduchšie a intenzívnejšie.

Fiona sa pokúsi zviesť Brandona starovekou folkovou pieseň. Práve tento moment spojí ich duše a životy naveky. Fiona však skrýva desivé tajomstvo. Stráži hrôzostrašnú skutočnosť, ktorá presahuje chápanie našej živej reality.

Dead Love je od Colina Flooma a Grega Nemera. Scenár napísali Emanuel Isler a Chad Israel. Vo filme si zahrali Emanuel Isler, Chad Israel , Deborah Curtis, Kate Linder, Katharyn Grant, Nicole Elizabeth Olson, Grayson Low, Bob Buckley a ďalší.

Dead Love je z produkcie CineMount Studios, Wrecking Ball Pictures a vyjde 21.08.2018 na VOD cez Wild Eye Releasing. DVD verzie sa dočkáme až v októbri.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: