„Parohy“ od Guillerma del Tora dostali trailer

Nick Antosca vám nasadí parohy.

Ak jestvuje film, ktorý si zaslúži pozornosť hororového fanúšika, tak ide jednoznačne o pripravovaný Antlers. Pre jeho vznik totiž spojili sily žánrové esá. Na režisérskej stoličke si posedel Scott Cooper (Black Mass, Hostiles), o produkciu sa postaral legendárny Guillermo del Toro (Pan’s Labyrinth, Crimson Peak, The Shape of Water) a scenár dal dokopy Nick Antosca (Channel Zero, Hannibal, The Forest, The Act) za asistencie C. Henryho Chaissona.

Aby toho nebolo málo, film je adaptáciou poviedky The Quiet Boy od nikoho iného než samotného Nicka Antoscu. Nakoľko sú trailer a synopsa správne skúpe na detaily a prezrádzačky, krátky príbeh The Quiet Boy si môžete prečítať zdarma a legálne napríklad aj na tomto webe : The Quiet Boy by Nick Antosca (ENG).

Samotný film je o drobnom mestečku v štáte Oregon, kde učiteľka Julia Meadows a jej brat Paul, miestny šerif, prídu na to, že jeden zo žiakov skrýva desivé tajomstvo. Tajomstvo tak hrôzostrašné, že môže byť samotným kľúčom k vysvetleniu viacerých brutálnych záhad.

V traileri, okrem príjemne nepríjemných scén, môžete počuť príbeh vyrozprávaný samotným žiakom Lucasom Weaverom. Ten sa učiteľke zverí s tým, že jeho starší brat ochorel, nahneval sa a hlavne vyhladol.

Vo filme Antlers si zahrali Jeremy T. Thomas, Keri Russell, Jesse Plemons, Scott Haze, Sawyer Jones, Cody Davis, Rory Cochrane, Graham Greene a ďalší.

Film je z produkcie Fox Searchlight Pictures v spolupráci s Guillermo del Toro p.g.a. a vyjde ešte tento rok. Detaily o slovenskej a českej distribúcii ešte nie sú známe.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: