Preskočiť na obsah

Tobin Bell dráždi fanúšikov Saw novou fotografiou bábky Billyho

Saw: Legacy láka na jazdu smrti.

Po ohlásení reštartu slávnej hororovej série Saw a vydaniu teaser traileru sme napísali článok, ktorý zhrnul doterajšiu históriu série. Prečítať si ho môžete tu.

Aj napriek tomu, že 27. október sa neúprosne blíži, o ôsmom filme Saw sa toho príliš nevie. Známe je len to, že po neuspokojivom finále v podobe Saw: The Final Chapter (2010), sa Lionsgate Films spolu s produkčnou spoločnosťou Twisted Pictures rozhodli slávnu hororovú sériu oživiť.

Saw: Legacy začne v pokračovaní desivého mýtu, keď sa v meste na rôznych miestach začnú objavovať brutálne zavraždené ľudské obete. Vyšetrovanie sa dostane do tajomnej temnej uličky. Všetky dôkazy totiž ukazujú na Johna Kramera, známeho ako Jigsaw, ktorý je však už niekoľko rokov mŕtvy. Stojí za sadistickými vrahmi Kramerov učeň, niekto z vyšetrovania alebo je vrahom úplne niekto iný?

Torture porn séria, ktorá v roku 2004 odštartovala hviezdnu a v mnohých ohľadoch legendárnu kariéru dvom osobnostiam hororu, Jamesovi Wanovi (Death Silnece, Insidious, The Conjuring, The Conjuring 2) a Leighovi Whannellovi (Death Silence, Insidious, Insidious 2, Cooties, Insidious 3) sa musela zaobísť bez svojich kreatívnych rodičov. Saw: Legacy si pod režisérske krídla prevzali bratia Michael Spierig a Peter Spierig, ktorí sa preslávili filmami Undead (2003), Daybreakers (2009), či Predestination (2014). Scenár napísali Josh Stolberg (Sorority Row, Prianha 3D, Crawlspace) a Pete Goldfinger (Sorority Row, Piranha 3D).

Okrem Tobina Bella si v Saw: Legacy zahrali aj Mandela Van Peebles, Hannah Anderson, Laura Vandervoort, Brittany Allen, Callum Keith Rennie a Matt Passmore.

Práve Tobin Bell na svojom Twitteri fanúšikom Saw ukázal už legendárnu bábku Billyho na atrakcii, ktorá môže byť poslednou jazdou nešťastníka. Je teda dosť pravdepodobné, že aj jazda smrti bude jednou z mnohých brutálnych pascí v novom Saw: Legacy.

Saw: Legacy vyjde 27. októbra.

Teaser trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=cP9Cz8wvXa4

Plagát: