The Terrible Two alebo prečo nemať deti

Plody lásky v skazenom The Terrible Two.

Pred týždňom sme pri filme The Lullaby žartovne spomínali, že pre lavínu hororov s deťmi sa zrejme presunieme na doménu Najmama.sk. Vyzerá to tak, že nám naozaj nezostáva iná možnosť; privítajte The Terrible Two.

Poevci, rodina s tradične hororovým menom, sa už pred niekoľkým rokmi presťahovali do vysnívaného rodinného domu v Greenfielde, NC. Dom bol obklopený upravenou zeleňou a drevenú terasu vyhrievalo takmer vždy usmievajúce sa slnko. Sen o šťastnej rodine sa však veľmi rýchlo rozplynul a to práve na vyhriatej terase, kde otec rodiny Albert našiel svoje dcérky Addi a Jade mŕtve. Oslavovali v ten deň narodeniny.

Hovorí sa, že nie je nič horšie ako keď rodič prežije vlastné dieťa. Albert a Rose mali po strate svojich dvoch milovaných dcér naozaj náročný život. Albert sa i napriek tragédii snažil vrátiť do starých koľají svojho podstatne prázdnejšieho života. Uvedomoval si, že svet sa po tragédii točiť neprestane a potrebuje sa postarať o dom a svoju manželku. Rose sa so stratou dcér vyrovnávala úplne opačne. Zabuchla dvere pred realitou a s kričiacim žiaľom prosila Boha o návrat jej milovaných dcér.

Je 20. január a ubehol presne rok po smrti Addi a Jade. Dnes by opäť oslavovali svoje narodeniny. A možno aj budú.

V dome sa začnú diať šialene strašidelné veci, ktoré Rose presvedčia o tom, že jej dcéry zázrakom ožili. Zbožné prianie, ktoré o niekoľko hodín bude ľutovať.

Smrť Addi a Jade totiž nebola jedinou tragédiou v nádhernom dome. Práve detské hlasy a smiech privedú Rose do podkrovia, kde objavy tajomnú a desivú históriu priestorov, v ktorých s manželom žijú. V stenách domu sa totiž ukrýva hrôza, akú si Rose a Albert po smrti dcér nevedeli ani len predstaviť.

The Terrible Two bude sledovať 4 hororové dni, počas ktorých sa Rose a Albert stanú väzňami vo vlastnom dome. Ani v najhoršej nočnej more si však nepredstavovali, že sa raz stanú terčom násilných hier vlastných detí. Rose sa splnil sen. Addi a Jade sú späť. Namiesto radostných úsmevov si so sebou priniesli masky a nože.

The Terrible Two vyjde na VOD, a to po dlhých dvoch rokoch od prvých trailerov. Produkčná spoločnosť Orange St Films tak našla distribučného partnera v Uncork’d Entertainment a a slávnostná premiéra príde už 6. marca.

Zaujímavosťou je aj to, že režisér Billy Lewis celú produkciu presunul do oblasti Wilmingtonu v Severnej Karolíne, kde sa taktiež natáčal aj prvý The Conjuring. Vo filme si zahrali Donny Boaz, Cari Moscow, Reid Doyle, Ariana Baron, Arielle Breslerman a iní.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: