Extrémne kontroverzný horor Flesh of the Void vyjde v limitovanej edícii

Flesh of the Void mieri na DVD a VHS.

Viete, že robíte niečo správne, keď sa vašu web stránku rozhodnú položiť na kolená kresťanskí black hat hackeri. To sa stalo producentskej spoločnosti Sodom & Chimera Productions a kreatívcovi Jamesovi Quinnovi, ktorých sme s chválou spomínali už pri The Temple of Lilith,  The Law of Sodom a Sulphur for Leviathan. Sodom & Chimera Productions a výrazná osobnosť James Quinn však zareagovali po svojom a krátko na to oznámili skoré vydanie šokujúceho filmu Flesh of the Void pod hlavičkou nezávislej distribučnej spoločnosti Black Lava Entertainment, ktorá je neslávne slávna distribúciou kontroverzných európskych filmov.

Filmom, ktorý dostane svoju fyzickú tvár je teda Flesh of the Void. Ten sa režisér James Quinn rozhodol natočiť na Super 8 a 16 mm film. Ide o znepokojujúci, surrealistický a totálne absurdný počin o tom, ako by vyzerala smrť, keby bola prechádzkou záhradou plnou najhorších ľudských strachov a zverstiev, aké si len ľudská myseľ dokáže predstaviť. To všetko v grotesknej a extrémne násilnej podobe. Flesh of the Void si vyslúžil vizuálne prirovnania k experimentálne extrémnej klasike Begotten alebo k The Ring.

James Quinn si za svoj kontroverzný a špecificky extrémny počin okrem útokov na web vyslúžil spájania so satanizmom, Illuminátmi či dokonca so snuff. Medzi pozitívnymi výslužkami sú ocenenie na Nightmares Film Festivale a výber na filmový festival Stuff MX.

Najpodstatnejšie je však to, že už od 10. februára si budete môcť predobjednať DVD i VHS edície filmu, dokonca aj s podpisom samotného Jamesa Quinna. Pri objednávke na webstránke Black Lava Entertainment stačí do poznámky požiadať o podpísanú verziu. Regulárny predaj sa začne 9. marca.

Samozrejme, jednej kópie sa dočká aj Horormagória, takže sa môžete tešiť na našu recenziu.

VHS limitovanú edíciu nájdete TU.
DVD verziu nájdete TU.

Trailer:

Zábery z filmu:

2 komentáre

Comments are closed.