Cronenbergov šialený, hypnotický film ‚Possessor‘ vás posadne svojim trailerom

Cronenbergov najnovší sci-fi hororový triler Possessor prichádza s novým trailerom.

Otvorte svoju myseľ…

I keď nie je vždy taktné a pre danú osobu príjemné spomínať úspechy rodičov, v niektorých prípadoch je to takmer nemožné. Sú jednoducho mená, pri ktorých je genetická spojitosť tým prvým, čo sa vkradne do mysle človeka.

Pri mene Cronenberg je to pre fanúšikov hororu úplne nemožné. Kráľa body horroru, ktorého meno sa stalo prívlastkom vo filmografii, určite poznáte vďaka ikonickým filmom ako Scanners, Videodrome, The Fly, Naked Lunch či Dead Ringers.

Jeho syn Brandon Cronenberg patrí medzi neskutočne talentovaných filmárov s láskou k hororu. Jeho prvý celovečerný film Antiviral vyšiel v roku 2012 a odvtedy sa venoval krátkometrážnym filmom. Hlavne jeho Please Speak Continuously and Describe Your Experiences as They Come to You z minulého roku stojí za pozretie.

Cronenbergov najnovší film je sci-fi hororový triler Possessor o korporátnej nájomnej vrahyni Tasyi Vos. Na elimináciu svojich cieľov využíva špeciálnu technológiu mozgového implantátu. Ten jej umožňuje ovládať ľudí a bezproblémovo spĺňať svoje vražedné misie. Počas najnovšieho zadania sa však niečo zmení. Zvyknutá na absolútnu kontrolu sa zrazu ocitne v zajatí ľudskej mysle. Mysle tak silnej, že Tasya začne mať strach o svoju vlastnú existenciu.

Possessor, ktorý si odbil premiéru na filmovom festivale v Sundance ešte tento rok, vyjde v novej nezostrihanej verzii 9. októbra vo vybraných kinách v USA vďaka NEON.

Vo filme uvidíte Christopher Abbott, Andrea Riseborough, Jennifer Jason Leigh, Sean Bean, Rossif Sutherland a Tuppence Middleton. Christophera Abbotta si môžete pamätať z hororu It Comes at Night a Andreu Risenborough ste videli v horore Mandy.

Trailer:

Zábery z filmu:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *