Taliansky horor Evil River sa s ničím nebabre

Breh opakujúceho sa hororu.

Taliansky nezávislý horor Evil River (Shanda’s River) inšpirovaný žánrovými klasikami vlastnej krajiny vyjde už na jar cez Wild Eye Releasing. Na počesť získania distribučných práv v USA vyšiel veľmi efektívny trailer, ktorý počas svojich 42 sekúnd zaujme natoľko, že si vyslúži mnoho ďalších pozretí.

Film Evil River je o profesorke Emme, ktorá navštívi malé talianske mesto Voghera z veľmi bizarného dôvodu. Voghera totiž dýcha legendou o záhadnej čarodejnici Shande, ktorá bola zavraždená na brehu rieky niekedy v úvode devätnásteho storočia. Emma by rada odhalila pravdu, no tá sa nakoniec ukáže za úplne iných podmienok, než pôvodne očakávala. Emma sa ocitne v moci supernaturálnych síl, ktoré ju hodia do začarovaného kruhu jedného dňa. Vždy keď umrie, zobudí sa znovu v ten istý deň. Ema však nakoniec dostane odpovede, za ktorými do mesta prišla. Len ich cena bude pridrahá…

Horor Evil River zrežíroval Marco Rosson a napísal Nicola Pizzi. Vo filme si zahrali Margherita Remotti, Marcella Braga, Toni Pandolfo, Diego Runko, Claudia Marasca a ďalší.

Film je z talianskej produkcie Associazione Culturale Iria, Tacci Films a vyjde niekedy na jar cez Wild Eye Releasing.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: